Karaman İş Merkezi faaliyete geçti

Karaman İş Merkezi faaliyete geçti
Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, yapımı tamamlanan Karaman İş Merkezindeki otopark paylaşımın belediye ile uyum içerisinde olduğunu belirtti.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi tarafından yapımı tamamlanan Karaman iş merkezinin otoparkının belediye ile paylaşımının yapıldığını söyleyen İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, 'Otoparkın yüz 70'i Özel idarenin yüzde 30'u Belediye'nindir' dedi. Başkan Sel, 'Çok katlı Karaman İş Merkezi yapımı geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Karaman İş Merkezi'nin bir bölümü Afyonkarahisar Belediyesine, bir bölümü Diş hastanesine verildi. Diğer kalan yerlerin satışını da iş merkezi faaliyete geçince yapacağız. Karaman iş
merkezinin otoparkı ile ilgili çıkan haberler vardı. Bu haberler belediye ile Özel idarenin otopark konusundaki paylaşımı idi. Belediye ile yaptığımız otopark paylaşımında Özel İdareye yüzde 70'i, belediye'ye ise yüzde 30 paylaşıldı' diye konuştu.

'KARAMAN İŞ MERKEZİNDE KAR EDEN BİR SATIŞ YAPACAĞIZ'
Karaman iş merkezini faaliyete geçtiğini, içerisinde bulunan iş yerlerini ticari anlayış içerisinde yasalara uygun bir şekilde satmayı düşündüklerini söyleyen Başkan Salih Sel, bu satılan iş merkezlerindeki gelir ile Afyonkarahisar'daki köylerimize daha iyi hizmet yapabileceklerini kaydetti. Sel, 'Afyonkarahisarımız için önemli olan Karaman iş merkezimiz tam olarak faaliyete geçtiğinde iş merkezi içerisinde bulunan yerleri Özel İdare bünyesinde kar ederek satmak istiyoruz. Ticari anlayışı ile satacağımız
iş yerlerinden elde edeceğimiz gelirler ile köylerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Bir iş yeri çalışmaya başladığında kar eder. Bizde Karaman iş merkezi çalışmaya başladığında kar etmek istiyoruz' dedi.
İl Genel meclisinin 2009 bütçesi içerisinde en büyük payı içme suyu, yol ve eğitime ayırttığını ifade eden Başkan Salih Sel, içme suyu, yol ve eğitim araçlarında sıkıntı çeken köylerimizin bu sıkıntılarını dindireceklerini belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com