"Kararın tahkimden döneceğine inanıyorum"

"Kararın tahkimden döneceğine inanıyorum"
Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Türkiye Futbol Federasyon'unun (TFF) almış olduğu kararın tahkimden döneceğine inandığını söyledi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Türkiye Futbol Federasyon'unun (TFF) almış olduğu kararın tahkimden döneceğine inandığını söyledi.
Eskişehirspor tesislerinde gazetecilere açıklama yapan Bülent Uygun, ''Ben zaten menajerliğe başlamadan önce, 'Evet, menajerlik yapıyorum' dedim. Hatta bunun bana çok büyük katkısı olduğunu söyledim' dedi.
Yurt dışından getirilemez denilen adamları getirdiklerini belirten Uygun, 'Aynı zamanda gerçek fiyatlarını Türkiye'ye kazandırdık. Şirketle ilgili teslimlerimi yaptığım bir ortamda, ticaret sicil gazetesine işlenmediği için, sanki ortakmış gibi gözüküyordum. Baktığınızda eski ortak gözüküyor. Dolayısıyla Türkiye Futbol Federasyonu bu yüzden beni sevk etti. Yani menajerlik yaptım diye değil, şirkete ortak olduğum için sevk ediliyorum. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum. Bu süreç içinde evraklarımızı
hazırladık. Avukatlarımız hazırladığımız bütün evraklarımızı verecek. Biz çiğ süt emmedik ki midemiz ağrısın. Yaptıklarımızın hepsi ortada' dedi.
'Altı yılda hangi futbol kulübünün başkanına gidip transfer yapalım demişiz?' diyen Uygun, konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Çalıştığımız takıma transfer yapmaya gelince, Bucaspor'un bu konu hakkında bir rahatsızlığı oldu. Olgun Aydın ile oyuncu satın alıp almadıklarını daha iyi biliyorlar. Sonuçta kendi çalıştıkları menajerler futbolcuları transfer etti. Sadece o şirketten, Sivasspor'dan Bilica'yı aldık. Aldığımız para 250 liradır, kendisi yüzde on menajerlik parası kazanmıştır. Satılırken de 3 milyon Euro'ya satılmıştır. Başka bir transfer de olmamıştır' şeklinde konuştu.
'FENERBAHÇE KADAR ESKİŞEHİRSPOR DA BÜYÜK CAMİA'
Hafta sonu oynanacak olan Fenerbahçe maçını da değerlendiren Uygun, 'Fenerbahçe çok büyük bir camia, onların düşüşte olduğuna inanmıyorum. Lig o kadar uzun ki, bazen istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Eskişehirspor camiası olarak, yetenekli futbolcularımız olduğunu düşünüyoruz. Allah'ın izni ile İstanbul'dan puanla dönmek istiyoruz' diye konuştu.

-FEYYAZ UÇAR, ESKİŞEHİRSPOR TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ -
Eski milli futbolcu Feyyaz Uçar, Eskişehirspor'un hak ettiği yere geleceğine inandığını söyledi.
Eskişehirspor Tesisleri'ni ziyaret eden eski milli futbolcu Feyyaz Uçar, Sivasspor'un, Bursaspor'un, Kayserispor'un yaptığını Eskişehirspor'un yapmasının hiç de zor olmadığını düşündüğünü belirterek, 'Eskişehirspor'un hak ettiği yere geleceğini düşünüyorum'' dedi.
Uçar, Eskişehirspor'un modern bir tesise kavuştuğunu ifade ederek, 'Takım, geçen senelerde antrenman için başka sahalara gitmek zorunda kalıyordu. Tesislerin son durumu son derece güzel olmuş. Teknik heyet, takımın iyi bir sahada çalışmasını ister. Bu şartı Eskişehirspor'un yerine getirdiğini görüyorum' diye konuştu.
Basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Uçar, bir soru üzerine, 'Bülent hoca hiç değişmedi. Bülent, futbolculuk kariyerinde olduğu gibi, teknik direktörlük kariyerinde de hırslı ve istekli olduğunu her zaman gösteriyor. Bülent Uygun'un gelmesiyle Eskişehirspor'da oyuncuların daha hırslı ve istekli olduğunu gördüm. Yeni bir hoca; oyuncular hocanın istediği şekilde oynayarak, göze girip takımda yerlerini almak istiyor. Eskişehirspor'un yeri bu değil, daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum'' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com