"Karayılan, AKP'lilerden daha yakışıklı"

"Karayılan, AKP'lilerden daha yakışıklı"
BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan'dan ilginç yorum...

CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Ne oluyor?' programına katılan BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Cemaat kanallarında PKK'li Kürtlerin oldukça çirkin bir şekilde verildiğini söyleyerek bu duruma tepki gösterdi.

"Sünni Türk ve Hanefi kitle neden önemli" diyen Altan Tan Türkiye'nin ana gövdesinin bu kitle olduğunu söyleyerek Türkiye'yi değiştirmek için bu kitlenin olurunun alınmasının bir zorunluluk olduğunu dile getirdi.

"KARAYILAN AKP'Lİ BAKANLARDAN DAHA YAKIŞIKLI"

Herkesin bir özeleştiri yapması gerektiğini söyleyen Tan, "Dün yapılan hatalar özeleştiri ile geçiştirilebilir. Ama hala Türkiye'nin en büyük cemaatinin yayın organlarında bir sürü dizi yayınlanıyor. Dezenformansyon yapılıyor. Bir tane düzgün PKK'li tiplemesi yok. Bütün Kürt tipleri eciş bücüş... Ama bir arkadaşım takıldı "Ya Altan, Karayılan'ı televizyonda gördüm. AKP'nin çoğu bakanından yakışıklı" ama bakıyorsun. Bütün Kürt tipleri eciş bücüş, ne konuştukları belli değil. Bunların artık tamamen kalkması lazım .

Kaynak : http://www.haber3.com/karayilan,-akplilerden-daha-yakisikli-1047199h.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter#ixzz1avvdngDQ
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com