Kardashian’dan Türkiye açılımı

Kardashian’dan Türkiye açılımı
Milliyet gazetesi yazarı Çağdaş Ertuna bugün Kim Kardashian'ın Türkiye açılımını yazdı.

Kim Kardashian’dan Oye açılımı

Türk dergisine kapak olunca olay çıkaran Kim Kardashian şimdi Türk markası Oye ile plajlarda boy gösteriyor. Hem de bir reklam anlaşması sonucu değil, sadece beğendiği için...

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN!

Geçen yıl Kim Kardashian ‘Cosmopolitan Türkiye’ye kapak olduğunda çıldırmıştı. Nedenini açıkladı, Ermeni soykırımı iddialarının anıldığı nisan ayında bir Türk dergisine kapak olmak istemiyordu. Kapak fotoğrafının Amerikan ‘Cosmopolitan’ için çekildiğini, Türkiye’de yayımlanacağını bilmediğini söyledi ve hatta bundan duyduğu üzüntüyü hayranlarıyla paylaştı.

Bu yılsa Kim Kardashian plajda Oye markalı bikinisiyle gazetecilere yakalandı. Sadece Kim Kardashian da değil, kız kardeşi Kourtney de aynı tatilde Oye’nin ‘Hard Eight’ modeli bikinisinin başka bir rengini giymeyi tercih etti. Konu modaya, güzelliğe, seksapele gelince akan sular duruyor işte. Kardashianlar bir Türk dergisine kapak olmak istemiyor, ama bir Türk markasını memnuniyetle giyiyor.

İnternetten almak mümkün

Oye, Ayça-Zeynep Sadıkoğlu’nun kurduğu yerli bir mayo markası. İlk Paris Hilton, Miami’de bir butikte alıp giydiğinde ve paparazzilere yakalandığında anlamıştık uluslararası boyutunu. Sonra ‘Sports Illustrated’ dergisinin özel mayo sayılarında sık sık gördük. Şimdi yurtdışında birçok butikte satılıyor. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com