Kardashian’larda milyon dolarlık bebek krizi!

Kardashian’larda milyon dolarlık bebek krizi!
Anne Kardashian, TV yıldızı kızı Kim’in rapçi sevgilisi West‘in “Bebek bekliyoruz” açıklaması üzerine kızgın. Haberi milyon dolara satmayı planlayan anneye damadın cevabı “Bebeğimiz satılık değil” oldu...

ABD’de yayımlanan magazin dergisi OK! televizyon yıldızı Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner’ın rapçi Kanye West’e kızgın olduğunu yazdı. İddiaya göre Jenner, Kanye West’in, sevgilisi Kardashian’ın bebeği olacağı haberini kimseye danışmadan kamuoyuna açıklamasına kızdı. Jenner’ın bebek haberini bir dergiye satmak istediği iddia edildi. Ancak West bebeği olacağı haberini hiç para almadan internet üzerinden bildirdi. Jenner’ın “Kanye bize milyon dolara mal oldu” dediği iddia edilirken West‘in “Bebeğim satılık değil” yanıtını verdiği öne sürüldü.

KARDEŞİ HAMİLE KALAMIYOR

Dergiye konuşan bir kaynak, “Kris aileyi makine gibi kullanıyor” dedi. ABD’de yayımlanan In Touch Weekly dergisi ise bebek haberinin Kardashian’ın kardeşi Khloe’yi üzdüğünü iddia etti. Dergiye konuşan ailenin bir yakını, “Khloe herkese Kim adına çok mutlu olduğunu söylüyor. Ama aslında kalbi çok kırık. Yıllardır bebek sahibi olmaya çalışıyor ve onun dışında etrafındaki herkesin bebek sahibi olmayı başardığını düşünüyor” dedi. Dergiye konuşan bir diğer kaynak ise Kim Kardashian’ın kardeşine bebek haberini verirken onu üzmekten çekindiğini söyledi. Aynı kaynak Lamar Odom ile evli olan Khloe’nin Kim Kardashian’ı kıskandığını iddia etti. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com