Kardeşi 'Obama Müslüman' Dedi

Kardeşi 'Obama Müslüman' Dedi
GENEL - İş görüşmesi için Türkiye'ye gelen ve Sultanahmet Camii'nde namaz kılan Obama'nın kardeşi George Obama, olay açıklamalarda bulundu..
Sultan Ahmet Camii'nde namaz kılan George Obama, abisi Barack Obama için olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Türk firmasından bayilik alan George Obama, Sultan Ahmet Camii'nde dün yatsı namazını kıldı. George Obama, ''Tüm İslam alemi için dua ettim'' dedi.

HABERTURK.COM'a konuşan George Obama, ailesinin Müslüman asıllı olduğunu ve 4 yaşındaki kızının adının da Fatima olduğunu söyledi. George Obama abisi Barack Hussein Obama ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. ABD Başkanlık seçimleri propagandalarına ve dünya gündemine konu olan Obama'nın Müslüman mı? Hristiyan mı? olduğu sorusuna kardeşi net cevap verdi: ''Bulunduğu konum gereği farklı davranıyor olabilir ancak Barack Obama'nın içi müslümandır.''

George Obama, kardeşi ABD Başkanı Obama'nın uzun zamandır kendilerinden ayrı yaşadığının altını çizdi.

Yarın Türkiye'den ayrılacak olan George Obama, otomotiv yağı üreticisi NNT şirketinden bayiliği aldığını söyledi. Türk sermayesinin buluşunu Afrika'da yaygınlaştıracağını ve ABD Başkanı Barack Obama'ya da numune göndererek tavsiye edeceğini sözlerine ekledi. Kenya'da yaşamakta olan George Obama otomotiv sektörüyle ilgileniyor.

Kaynak: Burak Taşçı/Habertürk
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com