Karısı Karşılamaya Gelmedi!

Karısı Karşılamaya Gelmedi!
69 gündür kurtarılmayı bekleyen Şilili madenci yeryüzüne çıktığında karısı karşılamadı..

Çapkın madenciyi karısı karşılamaya gelmedi
Şilili çapkın madenciyi karısı yerine sevgili karşıladı

Şili'de mahsur kalan madencileri kurtarma çalışmaları tüm hızıyla sürerken en merakla beklenen isim Yonni Barrios. 50 yaşındaki madencinin çıkınca bazı şeyleri açığa kavuşturması gerekiyor..

GÖÇÜK ALTINDA KALINCA METRESİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI
50 yaşındaki madenci Barrios'un eşinin yanı sıra bir de sevgilisinin olduğu ortaya çıkmıştı. Henüz sırası gelmediği için kurtarılmayan Barrios'un eşi ve sevgilisinin madenciye nasıl tepki vereceği merakla bekleniyor.

Şili’de mahsur kalan madencilerden Yonni Barios kurtulduktan sonra bazı açıklamalar yapmak zorunda kalacak.

Madencilerin mahsur kalmasından sonra Barrios'un bir de metresi olduğu tesadüfen maden ocağının kapısında karısının metresiyle karşılaşması sonucu ortaya çıkmıştı.

Barrios'un eşi Marta, Susana Valenzuela adlı bir kadının kocasının adını haykırdığını duyunca dehşete düşmüştü.

Bayan Silanas, Valenzuela'ya “Barrios benim kocam. Beni seviyor ve ben de ona bağlı bir eşim. Bu kadının hiç bir meşruiyeti yoktur” dediği belirtildi.

Bayan Valenzuela ise Barrios ile beş yıl önce bir eğitim kursu sırasında tanıştıklarını, Barrios’un kendisiyle birlikte olabilmek için karısını başından savmaya çalıştığını söylemişti.

Valenzuela ise “Onu bekleyeceğim” diye konuşmuştu.

Yasak aşkı ortaya çıkan madenciyi eşi terk etti
Madenci Yonni Barrios göçük altında kurtarılmayı beklerken, yasak ilişkisi medya tarafından yeterince didiklendi.

Yirminci olarak yeryüzüne çıkması beklenen 50 yaşındaki Barrios’u, 28 yıllık karısı Marta Salinas karşılamaya gelmedi. Salinas, Susana Valenzuela adındaki kadın madene gelip kocasının durumunu sorması üzerine sevgilisi olduğunu öğrenmişti. Salinas o andan itibaren madenden ayrıldı. Gazetelere de “Kurtarıldığı için mutluyum, bu Tanrı’nın bir mucizesi. Yonni orada olmamı istedi fakat anladığım kadarıyla diğer kadına da aynı şeyi söylemiş. Ben onu karşılamayacağım, ya o ya ben” dedi. “First lady Cecilia Morel bile kararıma destek verdi” diyen Salinas operasyonu televizyonda da izlemeyeceğini söyledi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com