Karısı polise bilgi veriyor

Karısı polise bilgi veriyor
ABD’de Boston saldırısının Çeçen zanlılarıyla ilgili yeni bilgiler geldi.
DİLLERİNİ ANLAMIYORDU: Ağabey Tamerlan Tsarnayev, cuma günü polis tarafından öldürülmüş, küçük kardeş Cevher ise yaralı olarak ele geçirilmişti. Tamerlan’ın üç yıl önce evlendiği ABD’li eşi Katherine Russell’ın, çok üzgün olmasına rağmen polise bilgi verdiği açıklandı. Avukatı, “Kocası ve kayınçosunun konuştuğu dili anlamıyordu. Sabah erkenden evinden çıkar, geç saatlere kadar çalışırdı” dedi.
O GENÇ ÖLÜ BULUNDU: Boston saldırısının ardından sosyal medyada yanlışlıkla “İşte bombacı” diye tanıtıldıktan sonra kayıplara karışan Brown Üniversitesi öğrencisi Sunil Tripathi’ye ait olduğu sanılan bir ceset bulundu. Rhode Island eyaletindeki Providence nehrinde bulunan cesedin “çok büyük olasılıkla” 15 Nisan’dan beri kayıp Sunil’e ait olduğu belirtildi. Reddit sitesi, saldırının ardından şüpheli sandıkları Sunil’in bulunması çağrısı yaptıkları için özür dilemişti.
 
SINIR ÖTESİ SORGU: ABD Büyükelçiliği yetkilileri, diplomatlardan oluşan heyetin Tsarnayev kardeşlerin ailesini sorgulamak için Dağıstan’da olduğunu duyurdu. Tsarnayev kardeşlerin Dağıstan’da yaşayan anne ve babası, daha önce yaptıkları açıklamada, oğullarına tuzak kurulduğunu iddia etmişti.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com