Karısı ve kızı bu hale getirdi

Karısı ve kızı bu hale getirdi
Son günlerde artan kadına yönelik şiddet olaylarının ardından bu defa şiddete uğrayan erkek oldu.

Balıkesir'de annesiyle kavga eden babasına ekmek bıçağı ile saldıran kızı ve ona yardım ettiği ileri sürülen annesi polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Ağır yaralanan baba hastaneye kaldırılırken sorgulamalarının ardından adli makamlara teslim edilen anne savcılıkça kızı ise mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar.

KIZI BIÇAKLA SALDIRDI

Toygar Mahallesi'nde ikamet eden Sami S. (44), 7 yıl önce boşandıkları eşinden olan kızları G.S. (24) yüksekten düşüp kalça kemiği kırılınca ameliyat oldu. Ayrı yaşadıkları çocuğunu ameliyat olunca bakmak için yanına alan Sami S., kızına kendisi bakmak isteyen eski eşi Kadriye D.'ye de (44) yanlarında kalmasına izin verdi. Yaklaşık 4 aydır Balıkesir'de Sami S.'nin kiraladığı evde beraber kalan Kadriye D. ve kızı G.S., şiddet olayının şüphelisi olarak gözaltına alındılar. İddiaya göre, Kadriye D. eski eşi Sami S.'nin bir arkadaşından para aldı. Bunu öğrenen Sami S. eşine para alıp almadığını sordu. Eski karı-koca arasında para almaktan çıkan tartışma kısa sürede sözlü kavgaya dönüştü. Bu sırada yatağından kalkıp mutfağa giden G.S., eline geçirdiği ekmek bıçağı ile babasına saldırdı. Sol kulağının arkasında başına isabet eden bıçakla yaralanan Sami S.'ye anne ve kızının birlikte saldırdıkları iddia edildi. Sol kolu ile sırtından toplam 5 bıçak darbesi alan Sabri S. kanlar içinde çıktığı evden bir taksi ile hastaneye kaldırıldı. Gece yarısı meydana gelen olayla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri olayın şüphelisi olan anne ve kızını yakalayıp gözaltına aldı. Olay yeri inceleme ekiplerinin evde yaptıkları incelemede ele geçirilen suç aleti ekmek bıçağı ayrıntılı incelenmek üzere kriminal laboratuara gönderildi. Asayiş Şube Müdürlüğünde gözaltına alınan anne Kadriye D. ve kızı G.S. buradaki ifadelerinin ardından adli makamlara teslim edildi. Adliyedeki işlemleri akşam saatlerinde sona eren anne savcılık tarafından kızı ise tutuklanması istemiyle sevk edildiği mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar.

SOKAKTA KALAN KIZIMA SAHİP ÇIKTIM

Öte yandan, hastanedeki tedavisi devam eden baba Sami S., kendisine bıçakla saldıran ve elelrinden son anda kurtulduğu eski eşi ve kızından şikayetçi olmadığını söyledi. Sami S. 7 sene önce ayrılıp boşandıkları eşi Kadriye D. ile 3 çocukları olduğunu söyledi. Boşandıktan sonra ablasının yanında kalan Sami S. yaklaşık 4 ay önce Ayvalık'ta kaldığı binanın dördüncü katından düşerek ağır yaralanan, kalçası kırılan kızı G.S.'n8in ameliyat olduğunu, ancak kimsenin sahip çıkmadığını, sokakta kalan kızına sahip çıkıp yanına aldığını, ayrı ev kiralayıp kızına baktığını, eski eşinin de eve gelip kızlarına kendisinin bakmak istediğini kendisinin de izin verdiğini anlattı. Sami S., "Bir arkadaşım eşimin kendisinden 200 Tl para aldığını söyledi, para istedi. Ben de eşime bunun doğru olup olmadığını, neden para aldığını sordum. Bana almadım dedi, aldın-almadın derken sözlü münakaşa ettik" dedi. Eşiyle tartışıp kavga eden Sami S.'nin önce kızı G.S.'nin ardından boşandığı eşi ve kızının birlikte bıçaklı saldırısına uğradığı ileri sürüldü. "Yeter ki kızına baksın, ben şikayetçi değilim" diyen Sami S.'nin hastanedeki tedavisi sürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com