Karısını 16 Yıl Bodrumda Kilitli Tuttu

Karısını 16 Yıl  Bodrumda Kilitli Tuttu
Karısını 16 yıl bodruma kilitleyip sevgilisiyle yaşadı!

Bir ihbar üzerine Sao Paulo eyaletindeki Sorocaba şehrinde bulunan eve giden polis, 64 yaşındaki Sebastiana Aparecida bodrumda buldu.

12 metrekarelik bodrumda, üzerine talaş atılmış dışkılar ve ölü hamamböcekleriyle yaşamak zorunda bırakılan kadının üzerinde elbiselerinin olmadığı ve bir battaniyeye sarılı olduğu kaydedildi. Odadaki pencerelerin kapalı ve toprakla örtülmüş olduğu da belirtildi.

64 yaşındaki Joao Batista Groppo adlı adam ve birlikte yaşadığı kadın tutuklandı. Adam, 42 yıllık karısını akıl hastası ve saldırgan olduğu gerekçesiyle kilit altında tuttuğunu öne sürdü.

Groppo'nun karısını iki dönem, toplam 16 yıl boyunca hapsettiğini söyledi. İkinci dönemin 2003'ten sonra oğullarını bir trafik kazasında kaybetmelerinin ardından başladığı belirtiliyor.

Kadının ruhsal sorunlar yaşadığına dair işaretler görülse de, bunun hapis kalmasından kaynaklanmış olabileceği de kaydedildi. Kadının saldırgan davranışları olmadığı da belirtildi. Groppo ve sevgilisi sekiz yıl hapis cezası ile karşı karşıya.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com