“Karısını cansız mankenle dövüyordu”

“Karısını cansız mankenle dövüyordu”
ABD’de üç kadını 10 yıl esir tutan Castro’ya idam cezası gündemde. Castro’nun ölen eşini de cansız mankenle yaraladığı ortaya çıktı.

ABD’nin Ohio eyaletinde 10 yıl boyunca üç kadını alıkoyarak işkence yapmakla suçlanan Ariel Castro’nun (52), idam cezasıyla yargılanması gündeme geldi.
 
Savcı Timothy McGinty, Castro’nun 14, 17 ve 20 yaşlarındayken kaçırdığı üç kadına yönelik uygulamaları, insanlığın yüz karası ilan ederek idam kararının verilmesi için çalışacağını açıkladı.
 
* TECAVÜZE UĞRAMIŞ: Castro’nun evinde çocukken amcasının tecavüzüne uğradığını yazan bir intihar notu bulundu.
 
* EŞİNİ ÖLDÜRDÜ MÜ?: Castro’nun geçen yıl ölen eski eşi Grimilda Figueroa’nın ölümünden, Castro’yu sorumlu tutan yakınları, kadının işkenceye maruz kaldığını söyledi.
 
* KUTU HAPSİ: Figueroa’nın kardeşi “Castro onu karton kutuya hapsediyordu. Bir keresinde de cansız bir mankenle yaralamıştı” dedi.  
 
* BABAMI ASIN: Kızı Arlene babasının idam edilmesini istediğini söyledi.
 
* TEDİRGİNLER: Castro’nun alıkoyduğu Michelle Knight (32), Amanda Berry (26) ve Gina DeJesus (23) aileleriyle yeniden bir araya geldi. Fakat, üçünün de fiziksel şiddetin yanında zarar gören psikolojik durumları için aileleri endişeli. Zira, üçü de erkekleri görünce tedirgin oluyor ve tek başlarına da yürüyemiyorlar. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com