Karısının Erkek Olduğunu Öğrenince..

Karısının Erkek Olduğunu Öğrenince..
Kuşadası'nda evlenen iki sevgili geçtiğimiz günlerde evlilikleri kan donduran bir cinayetle sonlandı..

Türkiye'yi çok sevdiği için 90'lı yılların sonunda Kuşadası'na yerleşen İngiliz Chris Collier (40), Daily Star gazetesinin haberine göre burada otellerde şarkıcılık yapan ve piyano dersi veren Julia ile tanıştı.

Aşırı alkol aldık
İki sevgili Kuşadası'nda evlendi. Ancak geçtiğimiz günlerde evlilikleri kan donduran bir cinayetle sonlandı. Collier, Türk polisini arayarak “eşimle beraber aşırı alkol aldık, tartıştık. Ben evden çıktım. Ertesi sabah geldiğimde cesedini buldum” dedi.

Ancak gazete, Collier'in yıllar önce evlendiği eşinin ameliyatla cinsiyet değiştirdiğini öğrenmesinin ardından deliye dönerek cinnet geçirip bu cinayeti işlediğini yazdı.

İngiliz'in bu gerçeği öğrenmesinin ardından aşırı alkol alarak eve gittiği, karısının başına defalarca sert bir cisimle vurarak öldürdüğü ileri sürüldü.

Kuşadası'nda emlakçılık yapan Collier'in yakın bir arkadaşı da gazeteye “Bir süredir evliler fakat çocukları olmadı. Duyduklarıma çok şaşırdım” diye konuştu.

2 gün boyunca evde saklandı
Collier, polisteki ifadesinde ise eşinin bir travesti olduğunu bildiğini, 13 yıllık evlilikleri olduğunu, kendisini internetten bulup “satın aldığını” söyledi. Ancak polis, cesedin 2 gün boyunca İngiliz tarafından evde saklandığını, hatta Collier'in bir taksiciyle anlaşarak cesedi yok etmek istediğini de tespit etti.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com