Karısının Kanıyla Besleniyor!

Karısının Kanıyla Besleniyor!
Bu yaşanan olay vampir filmlerinden bir kesitmiş gibi gelse de gerçek bir yaşam olayı...

Hindistan'ın Madhya Pradesh bölgesinde yaşayan 22 yaşındaki Deepa Ahirwad isimli kadın, 3 yıl boyunca eşinin kanını içmesine izin verdi.

Dört yıl önce Maheseh Ahirwad isimli adamla Shikarpura köyünde evlenen Deepa, başına geleceklerden habersizdi. Evlendikten birkaç ay sonra eşinin şırıngayla kendisinden hergün bir bardak kan alarak içtiğini söyleyen Deepa, "Bugüne kadar kimseye bir şey söyleyemedim. Bu olayı gizli tutman gerektiğini söyledi, eğer başkalarına anlatırsam beni öldüreceğini söyledi" şeklinde konuştu.

Eşinin durmadan tehditlerine boyun eğen Deepa, Mahesh'e neden böyle bir şey yapıyorsun soruna, "Senin kanını içmek bana güç veriyor" şeklinde cevap verdiğini söyledi.

Bir çocuk dünyaya getirdikten sonra eşinin bu eğilime karşı gelmeye başlayan Deepa, babasının evine taşındı ve her şeyi anlattı. Durum karşısında hemen bölgedeki yerel polise giden baba ve kızı Deepa, Mahesh hakkında şikayette bulundu.

Talihsiz genç kadının anlattıkları üzerine tutulan rapor bölge polisine gönderilerek, Mahesh hakkında tutuklama emri çıkarıldı.

Olayın üstünden birkaç hafta geçmesine rağmen kan emici adam henüz yakalanamadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com