Karla gelen akılalmaz ölüm

Karla gelen akılalmaz ölüm
Bu fotoğrafı çektirdi. Bir kaç adım attı. Karla kaplı zeminde farkedemedi. Kuyuyu düştü ve hayatını kaybetti.

Bu fotoğrafı çektirdi. Bir kaç adım attı. Karla kaplı zeminde farkedemedi. Neden ve kim tarafından açıldığı bilinmeyen kuyuyu düştü ve hayatını kaybetti.

Avcılar’da yoğun kar yağışı sebebiyle beyaza bürünen arazide fotoğraf çektirmek isteyen 25 yaşındaki İshak Durmak, fark edemediği kuyuya düştü. İshak Durmak düştüğü kuyuda can verdi. Talihsiz gençten geriye ölmeden kısa süre önce çektirdiği fotoğraflar kaldı.
 
"KAR HATIRASI" FOTOĞRAFLARI ÇEKİYORLARDI
 
Olay, saat 16:30 sıralarında Firüzköy Mahallesi Balcıbük Caddesi’ne yakın boş arazide meydana geldi. İshak Durmak, iki kuzeniyle birlikte arazide yoğun kar yağışının getirdiği beyaz örtüyü ölümsüzleştirmek için hatıra fotoğrafı çektirmek istedi.
 
KAR KUYUYU DA SAKLAMIŞTI
 
Bu sırada, yüzeyi karla kaplı kuyuyu görmedi ve kuyunun üzerinden geçmeye çalıştı. Ayağının basmasıyla kuyu yüzeyindeki kar yıkılınca Durmak, kuyunun içine düştü. Kuzenleri Durmak’ı kendi imkanlarıyla kurtarmaya çalıştı ancak kurtaramayınca çevrede bulunan evlere koşarak mahalle sakinlerinden yardım istediler.
 
KUYUDAN CESEDİ ÇIKARILDI
 
Olay yerine gelen vatandaşlar, talihsiz gencin kuyu içindeki suda hareketsiz bir şekilde durduğunu görünce durumu polise bildirdi. İtfaiyenin de yardımıyla çıkarılan Durmak’ın cansız bedeni ceset torbasına konuldu. Olayı anlatan bazı görgü tanıkları "Yetkililere defalarca bu kuyunun kapatılması için haber verdik. Kimse dinlemedi" diye tepki gösterdi.(UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com