Karnındaki bıçağı 9 yıl sonra fark ettiler!

Karnındaki bıçağı 9 yıl sonra fark ettiler!
Edirne'de 9 yıl önce kavgada bıçaklanan, ameliyatın ardından taburcu edilen işçinin karnında kavgada kullanılan bıçağın unutulduğu ortaya çıktı.

Uzunköprü'deki bir düğünde 2003 yılında çıkan kavgada karnından bıçaklanan, Uzunköprü Devlet Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından taburcu edilen Nihat Çevik, iki hafta önce çalıştığı iş yerinde düşerek yaralanınca tedavi için İstanbul'daki özel hastaneye gitti.

Çevik'in hastanede çekilen röntgeninde 9 yıl önce kavgada kullanılan bıçağın karnında unutulduğu belirlendi.

Uzunköprü Devlet Hastanesi'nde kendisini ameliyat eden doktorlardan şikayetçi olan Çevik, gazetecilere yaptığı açıklamada, midesinde unutulan bıçağı görünce büyük bir şok yaşadığını ve çok korktuğunu söyledi.

'GÜVENLİK NOKTALARINDAN GEÇEMİYORUM'

Karnındaki bıçağın riskli olması nedeniyle ameliyat ile alınamadığını anlatan Çevik, doktorların kendisini ameliyat etmediğini öne sürdü.

Çevik, alışveriş merkezlerine gittiğinde güvenlik noktalarından geçerken X-ray cihazlarının uyarı verdiğini, bu nedenle görevliler tarafından sürekli arandığını ifade etti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Uzunköprü Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Recep Vural ise hastanın şikayeti üzerine soruşturma başlattıklarını, konuyu araştırdıklarını bildirdi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com