Kartal ile Cimbom'un müthiş takası

Kartal ile Cimbom'un müthiş takası
Kartal, Sarı-Kırmızılı takımın kadroda düşünmediği Milan Baros'a kancayı taktı. Bu transfer için Samet Aybaba'nın onayı alındı. Yönetim Çek oyuncuya karşılık Quaresma'yı önermeye hazırlanıyor.
Habertürk'ten Kartal Yiğit'in haberine göre; Forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş, stat konusunda ters düştüğü G.Saray’a dev bir takas önerisi hazırlığı içinde... Önceki gün tesislere giden başkan Fikret Orman, yöneticiler Tamer Kıran, Ahmet Nur Çebi, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay ve Yalçın Kaya Yılmaz ve teknik direktör Samet Aybaba ile bir zirve gerçekleştirdi. 

Toplantının ana gündem maddesi ileri uca yapılacak takviye idi. Mali yönden çok fazla açılmak istemeyen başkan Orman, Aybaba’ya “Hocam, Baros, G.Saray’dan ayrılacak, bize verirlerse ister misin?” diye sordu. Aybaba ise, “Baros kaliteli bir isim. Benim sistemime uyar” yanıtını verdi.
 
SİVOK DEVREYE GİRECEK
 
Bu cevabın üzerine ise Fikret Orman bu kez de, “Bu işi para vermeden yaparsak çok iyi olur. Quaresma’ya karşılık Baros’u önerelim. Hem yıllık 3.5 milyon Euro’luk parasından kurtuluruz” diyerek şaşırtıcı bir öneri getirdi. Deneyimli teknik adam da bu teklife onay verdi. G.Saray ile yapılacak görüşmeleri Baros’un menajeri Ahmet Bulut ve Sarı-Kırmızılı ekibin futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak ile akraba olan yönetici Ahmet Kavalcı’nın yapması kararlaştırıldı.
 
Kulüplerin anlaşması halinde ise Baros’un Çek Milli Takımı’ndan arkadaşı olan Sivok, yıllık 2.5 milyon Euro civarında kazanan deneyimli golcüyü daha az bir rakam için ikna etmeye çalışacak. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com