Kartal Prestij ve Puan Peşinde!

Kartal Prestij ve Puan Peşinde!
UEFA Avrupa Ligi gruplarında son maçına çıkan Beşiktaş'ta hedef ara öncesi galibiyet...

Kartal prestij istiyor

Tarihinde ilk kez bir Avrupa kupası gruplarını üst tura yükselecek bir dereceyle tamamlayan Beşiktaş'ın gruptaki yerinin belli olması, bu mücadeleyi siyah-beyazlılar adına bir prestij mücadelesine çeviriyor. Buna karşın hem takımın hem de Türkiye'nin UEFA sıralamasındaki yerini yakından ilgilendirmesi sebebiyle önemini koruyan mücadeleden üç puanla ayrılmak isteyen siyah-beyazlılar, evindeki mücadeleyi galibiyetle kapatıp ligde kaybettiği özgüvenini yeniden kazanmak amacında.

Ricardo Quaresma, Mateo Ferrari, Mert Nobre gibi oyuncuları tercih etmesi durumunda oynayabilecek olan Bernd Schuster, İbrahim Toraman, Onur, Holosko, Necip, Rüştü, Ekrem ve Nihat'tan ise yararlanamayacak. Alman hocanın ideal 11'inin şöyle olması bekleniyor.

Muhtemel 11: Cenk, Hilbert, Ferrari, Ersan, İsmail Köybaşı, Ersnt, Aurelio, Guti, Tabata, Quaresma, Nobre.

Wien için angarya

Avusturya ekibi için bu maç artık bir angaryadan öteye gitmeyen mücadele konumunda. Liginde de sezona yaptığı kötü başlangıcın ardından tekrar zirve yarışına dahil olmak içi çaba gösteren Rapid Wien, İstanbul'dan sakatsız ve hezimete uğramadan dönmek yeterli olacak gibi görünüyor.

Peter Pacult'un ideal 11'ini bozması ise beklenmiyor.

Muhtemel 11: Hedl, Patocka, Sonnleitner, Soma, Tanju, Kulovits, Heikkinen, Veli, Salihi, Gartler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com