Kartal'a şok üstüne şok

Kartal'a şok üstüne şok
Bir yanda teknik direktör sorunu, diğer yanda borçlar, alacaklılıar ve hacizlerle iyice bunulan yönetime bir tokat da İstanbul 8. İcra Hukuk Mahkemesi'den geldi.
Nihat Kahveci'nin haciz işleminin iptaliyle ilgili şikayette bulunan Beşiktaş'ın 9 ayrı talebi de mahkemece reddedildi.
 
Mahkeme, Nihat Kahveci'nin 29.3.2012 tarihli haciz ihbarnamesinde yer alan "doğacak hak ve alacakların haczi" kararının ardından icra müdürlüğünce yapılan işlemde yasaya aykırı bir durum bulunmadığından Beşiktaş'ın şikayetinin yerinde olmadığına karar verdi.

Mahkemenin gerekçeli kararında, Siyah-Beyazlı kulübün doğacak alacaklara haciz işlemiyle ilgili iptal talebini, "Bu alacak müstakbel bir alacak olsa dahi haczedilebilir" gerekçesiyle reddetti.
 
Mahkemenin Beşiktaş aleyhine verdiği bu kararın ardından TFF'nin yaklaşık iki hafta önce UEFA'dan siyah-beyazlılara gelen paradan Nihat Kahveci'nin yaklaşık 2.8 milyon TL'lik alacağını haciz yoluyla tahsil etmesi kesinleşmiş oldu.
 
6 MİLYON TL'LİK HACİZ DAHA GELDİ
 
Bugün ise ikinci darbe vergi dairesinden geldi. Vergi dairesinin Siyah-Beyazlılar için yaklaşık 6 milyon TL'lik bir haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı. Vergi dairesinin haciz işlemini başlatması, yasalar gereği önceliğin "devlet" olması gerekçesiyle, Beşiktaş'ın alacak planlarını alt-üst etti. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com