Kartal'da 28 milyon liralık kabus

Kartal'da 28 milyon liralık kabus
Siyah beyazlılar, kulüpler ve futbolcuların alacakları için 28 milyon TL ödemek zorunda.

Beşiktaş yönetimi, bir gün bile rahat nefes alamıyor. Ekonomik olarak dar boğazdan geçen siyah beyazlılar, kamptan döner dönmez yeni bir kabus ile karşı karşıya. Hürriyet gazetesinden İsmail Er'in haberine göre; Avusturya'nın Seefeld bölgesindeki kampı tamamlayıp Türkiye'ye geri dönen Beşiktaş'ta yöneticileri yine hareketli günler bekliyor. Beşiktaş yönetimi, şimdi kara kara önümüzdeki ay yapılması gereken 28 milyon TL'lik ödemeyi düşünüyor. Önceki sezonlardan yapılan transfer ödemeleri ve futbolcuların alacaklarının büyük bir bölümünün oluşturduğu 28 milyon TL'lik meblağ siyah beyazlı yöneticileri umutsuzluğa itti. Toplam borcu 590 milyon TL olan Beşiktaş Kulübü'nde ağustosta yapılması gereken ödeme, büyük sıkıntı yarattı.

ÇÖZÜM İÇİN DÜŞÜNÜLEN 3 ÖNERİ

Acil olarak bir yönetim kurulu toplantısı yapacak olan Beşiktaş yönetimi çözüm yolları arayacak. Beşiktaş yönetimi 3 çıkış yolu buldu:

1-Bankadan kredi çekilecek.

2-Sponsorlarla görüşüp, erken bir ödeme planı yapılacak.

3-Yönetim kendi arasında bir proje üretmeye çabalayacak.

Borçların fazlalığı nedeniyle bankalardan kredi alması zor görünen Beşiktaş'ın alternatifleri ise sponsorlardan alınabilecek para ve yeni bir proje. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com