Kartal'dan Çifte Kanca!

Kartal'dan Çifte Kanca!
Beşiktaş, Trabzon dönüşü Bordo-Mavili ekibin iki yıldızına teklif gibi soru sordu..

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Beşiktaşlı yönetici Cengiz Zülfikaroğlu, uçakta Trabzonlu Ceyhun ve Selçuk’a “Sözleşmeniz ne zaman bitiyor?” diye sordu. “Sezon sonu” yanıtını alan Zülfikaroğlu “Bunu bilmemiz iyi oldu” dedi.

Kartal, uçmak için gittiği Trabzon semalarında yaralanırken dönüş yolunda ilginç diyaloglar da yaşandı. Beşiktaş kafilesinin dönüşünde uçakta A Milli Takım’a katılmak için İstanbul’a giden Trabzonsporlu Onur, Selçuk ve Ceyhun da vardı. Futbol komitesi
üyesi Cengiz Zülfikaroğlu bir anda Selçuk ve Ceyhun’a dönerek “Sözleşmeniz ne zaman bitiyor?” diye sordu.

CEYHUN MÜMKÜN
Bu soru karşısında şaşıran ikili “Sezon sonu” yanıtını verdi. Zülfikaroğlu ise “Bunu bilmemiz iyi oldu. Zamanı gelince görüşürüz” diyerek transfer sinyali verdi. Beşiktaş’ın şimdiden listesine aldığı iki oyuncunun Bordo-Mavili kulüple ilgili akıbeti nasıl? Trabzonspor, yıllık 660 bin Euro alan Ceyhun’la 2+1 yıllık söz kesti ancak sözleşmedeki “Özel hayatında sakatlanırsa kulüp sözleşmesini tek taraflı fesheder” maddesi nedeniyle anlaşma olmadı.

SELÇUK BAŞKANA BAĞLI
Selçuk İnan konusunda ise top başkan Sadri Şener’de. Yapılan ilk görüşmede Selçuk “Sadri Şener devam ederse hemen imza atarım. O nedenle kongreyi beklemek istiyorum.
Manisa’da 400 bin TL içeride kaldı. Aynı sıkıntıyı yaşamak istemiyorum” demişti. Bu iki isimle ilgili Beşiktaş-Trabzon hattında yaşanacak transfer yarışının neticesini zaman gösterecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com