Kartal'dan Q7'ye şok teklif!

Kartal'dan Q7'ye şok teklif!
İndirime sıcak bakan Quaresma, 1 Milyon 700 bin Euro'luk öneri karşısında şok oldu.

Yıllık 3 milyon 750 bin Euro garanti ücret alan Portekizli oyuncu, 2 yıllık yeni öneri konusunda “İndirim bekliyordum ama bu kadar da değil. Bunu kabul edemem” dedi

Beşiktaş’ta indirim günleri başladı... Oyuncuların yüksek maliyetleri nedeniyle yerli yabancı farketmeksizin sözleşmeleri indirme kararı alan Beşiktaş yönetimi Egemen’den sonra Quaresma’ya da teklifini sundu. Sundu sunmasına ama beklenen olmadı...

Siyah-Beyazlı kulüple 1 yıllık daha mukavelesi bulunan ve garanti 3 milyon 750 bin Euro kazanan Portekizli oyuncuya senelik 1 milyon 700 bin Euro teklif edildi. Ayrıca 2 yıllık yeni mukavele önerisi getirildi.

SATIŞA ÇIKARILACAK

Menajeri Jorge Mendes ile yapılan görüşme olumsuz sonuçlandı. Ricardo Quaresma, indirim karşısında “Bekliyordum ama bu kadar da değil. Bu rakamı kabul etmem mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Siyah-Beyazlı yönetim de, takımda en fazla ücret kazanan Portekizli yıldız Quaresma’yı satma kararı aldı. EURO 2012 kadrosunda bulunan ve iyi bir vitrin yapması beklenen Quaresma konusunda teklifler değerlendirilecek. Beklenti en az 10 milyon Euro bonservis ücreti.

Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com