Kaset Skandalları MHP'yi Baraj Altına Götürecek İması!

Kaset Skandalları MHP'yi Baraj Altına Götürecek İması!
Enerji Bakanı Taner Yıldız, MHP'nin kendi içindeki sıkıntıların nedenlerini dışarıda aradığını ve son kaset olayının MHP'de bir baraj korkusu oluşturduğunu iddia etti...

Kayseri'de TGRT Haber'in konuğu olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MHP'deki kaset iddiaları ile ilgili olarak, "MHP'nin içindeki sıkıntının sebebini dışarıda araması tamamen psikolojiyle alakalıdır" dedi.

MHP KENDİ İÇİNDEKİ SIKINTIYI DIŞARIDA ARIYOR

Beştepeler Kayseri Evi'nde TGRT Haber'e konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Eski MHP Genel Başkan Yardımcıları ile ilgili kaset iddialarına ilişkin konuşan Yıldız, "MHP Genel Başkan Yardımcılarının başındaki sıkıntının müsebbibini kendi dışında aramaya çalışmanın ve üslubunu değiştirmenin tamamen psikolojiyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

MHP'DE TABAN İLE TAVAN ARASINDAKİ MAKAS AÇILDI

MHP'nin tavanı ile tabanı arasındaki makasın bu kadar açıldığı dönemler az olmuştur. Bizim her zaman sağduyulu, temiz ve nezih gördüğümüz ülkücü kardeşimizin bu olaydan hoşlanmadığı son derece net ve açık. Yaşanan bu olay siyaset adına üzücü. Sağduyulu insanların yüzlerine gülüp de arkasından farklı odalarda adını söyleyemeyeceğimiz şekilde hareket ediliyorsa bunu herkes çok iyi bilir" ifadelerini kullandı.

Son yaşanan olayların MHP'yi seçim sürecinde tedirgin ettiğini belirten Yıldız, "Yaşanan hadiseler bizi çok ilgilendirmez ancak MHP'yi siyaset adına baraj korkusuna düşürmüştür" diye konuştu.

BDP DİNİ İSTİSMAR EDİYOR

BDP'lilerin cuma namazını parti önünde kılmalarını doğru bulmadığını kaydeden Yıldız, "Toplumumuzda bütünleşme ile ilgili çalışmalar devam ederken BDP'nin başını çektiği bazı partiler sürekli ayrıştırmayla alakalı davranıyor. Din istismar edilmemeli. Cuma namazlarının böyle bir konuya alet edilmesini çirkin buluyorum" diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com