“Kaskınız Takılı Yolunuz Açık Olsun” Projesi

“Kaskınız Takılı Yolunuz Açık Olsun” Projesi
Kastamonu Emniyet Müdürlüğü, motosiklet kullanmakta kaskın önemini vurgulamak için ‘Kaskınız takılı yolunuz açık olsun’ eğitim projesi gerçekleştirdi

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü, motosiklet kullanmakta kaskın önemini vurgulamak için ‘Kaskınız takılı yolunuz açık olsun’ eğitim projesi gerçekleştirdi.
İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda motosiklet tutkunlarına yönelik proje kapsamında “motosiklet kask kullanım eğitimi ve sinevizyon gösterimi” yapıldı. Toplantıya Kastamonu Bölge Trafik Şube Müdürü Gökhan Çelik, Trafik Denetleme Müdürü Süleyman Özcan, Toplum Destekli Şube Müdürü Serhat Enyüce, Emniyet Müdür Yardımcısı Oktay Aydemir, Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Aydın Akkoca ve motosiklet sürücüleri katıldı.
Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerin öncülüğünde motosiklet tutkunlarına kask takmanın önemi görüntülü ve meydana gelen kazalardaki istatistiki bilgiler eşliğinde anlatıldı.
Kask takmanın önemine vurgu yapılan projeye yaklaşık olarak 150 motosiklet sürücüsü katıldı. 2 saatlik eğitimin ardından motosikletlerine binen sürücüler, Kışla Parkı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar konvoy halinde geçip vatandaşları selamladı. Kortej öncesi ise kaskı bulunmayan motosiklet sürücülerine kask dağıtıldı.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com