Kaş'ta Uyuşturucu Operasyonu

Kaş'ta Uyuşturucu Operasyonu
Kaş'ta jandarma ekiplerinin ormanlık arazide yaptığı araştırmada, özel toprak ve gübre getirilen ve damla sulama sistemi kurulan bir alanda 206 kök Hint kenevirleri bulundu.

ANTALYA - Kaş'ta jandarma ekiplerinin ormanlık arazide yaptığı araştırmada, özel toprak ve gübre getirilen ve damla sulama sistemi kurulan bir alanda 206 kök Hint kenevirleri bulundu.

Bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri, Karadağ köyündeki ormanlık alanda yaptıkları aramada özel toprak ve gübre getirilen ve damla sulama sistemi kurulan bir alanda 206 kök Hint kenevirleri olduğunu belirledi.

Yapılan araştırmalarda Karadağ köyünde çobanlık yapan ve bölgeye sık sık gittiği belirlenen R.Ç. gözaltına alındı. Savcılıktaki ifadesinde olayla ilgisi bulunmadığını, bölgeye hayvanlarını otlatmak amacıyla gittiğini belirten R.Ç, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

İlçenin Kalkan beldesindeki ise jandarma ekiplerinin bir otelde yaptıkları aramada, saksılardaki çiçeklerin arasına dikilmiş 185 kök Hint keneviri ele geçirdi.

Olayla ilgili gözaltına alınan otel çalışanı F.Z, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kaynak: AA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com