Katilin evi silah deposu gibi

Katilin evi silah deposu gibi
Almanya’nın Baden Württemberg Eyaletin Karlsruhe kentinde geçtiğimiz Çarşamba günü ev tahliyesinde 4 kişiyi rehin alıp öldüren ve sonra intihar eden Fransız katil Bernard Klotz’un evinde çok sayıda silah ele geçirildi.
Karlsruhe Emniyet Teşkilatının evde yaptığı aramada bodrumda bir dolapta gizlenmiş tüfeklere el koyuldu. On yıldan fazla Karlsruhe kentinde kaçak oturduğu öğrenilen katil Klotz’un yaklaşık 100km. uzaklıkta Fransa’nın Alsas bölgesinde kayıtlarını sildirdiği ortaya çıktı. Fransız polisi katil hakkında verdiği bilgide silahların Fransa’dan kaçak temin edildiğini ve katil Klotz’un silah taşıma ruhsatı bulunmadığını açıkladı. Fransız polisi katil Klotz’un avcı olmadığını önceden bir atış kulübüne üye olduğunu ve sicilin temiz olduğunu bildirdi. 
 
Katliamın planlı yapıldığını duyuran Karlsruhe polisi katil Klotz’un neden böyle bir girişimi tercih ettiğine cevap arıyor. 11 Temmuz Çarşamba günü Karlsruhe kentinde ölenlerin anısına saat 9.00’da kilisede ayin düzenlenecek. Karlsruhe Belediyesi taziye defteri açıp ölenlerin yakınlarına bağış kampanyası başlattı. Ölenler arasında bulunan üç çocuk babası çilingir Mustafa Güler için bölge camilerinde dualar okundu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com