Katliam yapacaktı polise yakalandı

Katliam yapacaktı polise yakalandı
ABD'nin Alabama eyaletinde bir hastaneyi basan ve 3 kişiyi yaralayan saldırgan vurularak öldürüldü. Oklahoma eyaletinde ise bir lisede toplu katliam yapmayı planladığı ileri sürülen 18 yaşındaki öğrenci tutuklandı.
ABD'nin Connecticut eyaletinde 26 kişinin öldürüldüğü okul baskınının yaraları sarılmadan bir saldırı daha gerçekleşti. Ancak saldırı bu kez ucuz atlatıldı.
 
Alabama eyaletinde silahlı bir saldırganın hastanede ateş açtığı ve 3 kişiyi yaraladığı bildirildi.
 
Birmingham kenti yetkilileri, St. Vincent's Hastanesi'nde silahlı bir saldırganın rastgele ateş açtığıyla ilgili ihbarlar üzerine hastaneye polis gönderildiğini açıkladı.
 
Güvenlik görevlilerinin üzerine ateş açan saldırganın, polis tarafından vurularak öldürüldüğü belirtildi.
 
Olayda yaralananlardan birinin güvenlik görevlisi, diğer ikisinin ise hastane personeli olduğu belirlendi. Yetkililer, saldırganın kimliğini ve hastanede neden ateş açtığını belirlemeye çalışıyor. 
 
OKLAHOMA'DA KATLİAM PLANINI POLİS ENGELLEDİ
 
Öte yandan Oklahoma eyaletinde ise bir lisede toplu katliam yapmayı planladığı ileri sürülen 18 yaşındaki öğrenci tutuklandı.
 
Yetkililer, silahlı bir saldırganın Connecticut'taki katliamın gerçekleştiği gün Bartlesvi
 
lle Lisesi'nde öğrencileri konferans salonuna doldurup öldürmeyi planladığı iddia edilen Sammie Eaglebear Chavez adlı öğrencinin tutuklandığını açıkladı.
 
Chavez'in, arkadaşlarından bazılarını, öğrencileri konferans salonunda toplamaya, kapıları zincirlemeye ve ateş açmasına yardım etmeleri için iknaya çalıştığı, hatta yardımcı olmayanları öldürmekle tehdit ettiği öğrenildi.
 
1 MİLYON DOLAR KEFALET
 
Önümüzdeki günlerde mahkemeye çıkarılması beklenen Chavez için kefalet ücreti 1 milyon dolar olarak belirlendi.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com