Katy Perry neden değişti?

Katy Perry neden değişti?
Ünlü şarkıcının ilk meşhur olduğu yıllarda renkli perukları, parlak makyajı ve eğlenceli aksesuarları ile bambaşka bir moda anlayışı vardı.

Katy Perry ile ilk olarak renkli perukları, 15 cm topuklu ayakkabıları, parlak makyajı ve eğlenceli aksesuarları ile bambaşka bir moda anlayışı ile tanışmıştık. 'Hot and Cold' şarkısı ile pop dünyasında yıldızı parlayan şarkıcının gardırobu en çılgın stilisti bile heyecanlandıracak kadar renkliydi. Ancak Perry'nin son zamanlardaki kıyafet tercihleri o günlerden çok uzak. Perry son zamanlarda kırmızı halıda oldukça sade hatta sıkıcı kıyafetler seçiyor.

Geçtiğimiz günlerde Avustralya televizyonlarında bir programa katılan Perry çiçekli elbisesi ile Kraliçe Elizabeth'i andırdı. Perry'nin Grammy ödül törenindeki kıyafeti ise içler acısıydı. Genç şarkıcı Grammy ödül töreninde giydiği çiçekli bol kıyafeti ile perde gibi görünüyordu. İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre Perry günlük hayatında ise doksanların Grunge modasını yaşatıyor. Perry geçtiğimiz günlerde file çorapları, beresi ve uzun gömleği ile alıştığımızdan oldukça farklı görünüyordu. (KKK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com