Kavga büyüdü! O gazeteciden Ece Erken'e yanıt geldi!

Kavga büyüdü! O gazeteciden Ece Erken'e yanıt geldi!
"İstanbul yıkılırken ben Polat Tower'daki evimden seyredeceğim" dediği iddia edilen Ece Erken ile bu sözü gündeme getiren gazeteci Cüneyt Özdemir arasındaki kavga büyüdü.
Özdemir kendisine "Tedaviye ihtiyacı var" diyen ünlü sunucuya "Cehennemin dibine gitse peşini bırakmam" dedi. Gazeteci ve televizyoncu Cüneyt Özdemir önceki gün twitter'da "Hatırlarsak Ece Erken, İstanbul depremde yıkılırken Polat Tower'daki evinden seyredeciğini söylemişti. Polat Tower yandı, İstanbul seyretti" yazdı.

Bunun üzerine Ece Erken "O haber mahkemelik. Neyin peşindesin? Öyle bir cümle etmeme imkan var mı? Haberi yapan işten atıldı. Senin gerçekten tedaviye ihtiyacın var. Kız evladın vardı galiba, anca başına gelince anlarsın yalanın acısını" diye tepki gösterdi.

Bunun üzerine Özdemir, dünkü yazısında Ece Erken'in o sözleri söylediğini ispat için haberi yapan gazeteci Yasemin Candemir'i kaynak gösterdi Özdemir yazısının sonunda "Eğer işin içine benim çocuğumu karıştırmayı düşünüyorsanız gördüğünüz gibi değil polemiğe girmekten çekinmeyi ya da mahkemeye gitmekten korkmayı, cehennemin dibine gitseniz peşini bırakmam" dedi.
 
HABERİ YAPAN KONUŞTU: ECE O SÖZLERİ SÖYLEDİ 
 
Gazeteci Yasemin Candemir, Cüneyt Özdemir'i doğruladı ve twitter'da olayı şöyle anlattı: 
 
"Ece Erken ile o haberi yapan bendim. Bırakın dava açmayı konudan kaçmak için her şeye başvurdu. Benim için işten atıldı diyormuş o da yalan! Ece Erken kimsenin asla sarf etmeyeceği o sözleri söyledi. Hala arkasındayım. Bina yanınca herhalde pencereden seyretmiştir diyordum. Kadın nasıl yalan söylüyor. Ne davası! Bırakın özür yazısı bile konmadı gazeteye. Çünkü ispatlıydı. Ece Erken o lafları söylerken yanımda biri daha vardı" (SNK)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com