Kaybolan çocuğun aranmasına ara verildi

Kaybolan çocuğun aranmasına ara verildi
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır beldesinde dün kaybolan 3 yaşındaki Yakup Bozkurt'u arama çalışmalarına ara verildi.

Eskişehir'in Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır beldesinde dün kaybolan 3 yaşındaki Yakup Bozkurt'u arama çalışmalarına ara verildi.
Oğlunun dünden bu yana kayıp olduğunu söyleyen mevsimlik tarım işçisi baba Abdürrezzak Bozkurt, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kendilerine yardım etmesini istedi. Basın mensuplarına açıklama yapan gözü yaşlı baba Bozkurt, "Devletimiz iki gündür kaybolan çocuğumu havadan ve karadan aradı. Ama herhangi bir ip ucuna rastlamadık. Artık bu saatten sonra ya organcılar ya da birileri kaçırdı diye düşünüyorum. Buradan Başbakanımıza sesleniyorum. Lüften bize yardımcı olsun. Biz burada tarım işçisiyiz. 15 yıldan bu yana burada çalışıyoruz. Hiç bir sorun yaşanmadı. Başbakanım, lütfen bize yardımcı olun. Oğlum 3 yaşında" dedi.
Doğançayır Belediye Başkanı Ali Rıza Koca ise, arama kurtarma çalışmalarına 421 kişinin katıldığını söyledi. Başkan Koca, "Dün saat 13:00 itibariyle Yakup Bozkurt adında Şanlıurfa'dan gelen tarım işçsinin çocuğunun kaybolduğunu öğrendik. Jandarma Karakol Komutanlığı'na haber verdik. Valilik, sivil savunma ve diğer ekiplere haber verildi. Arama kurtarma çalışmalarına 421 ekip katıldı. Dün gece saat 04:00 itibariyle helikopter ile arama çalışmaları durdu. Bu sabah 07:30'da aramalara devam edildi. Halen kayıp olan Yakup Bozkurt bulunamadı. Arama çalışmalarına katılan ekipler gidiyor. Ama jandarmamız aramalara devam edecek" dedi.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com