Kayıp aranıyor!..

Kayıp aranıyor!..
Genel seçimler öncesi gazetemiz halkın nabzını tutmaya devam ediyor. Mevcut vekillerden memnun olup olmadığını, halka soran gazetemiz genellikle aynı yanıtları alıyor. Vatandaşların büyük bölümü AK Partli mevcut vekillerden memnun değil, önümüzdeki seçi

Genel seçimler öncesi gazetemiz halkın nabzını tutmaya devam ediyor. Mevcut vekillerden memnun olup olmadığını, halka soran gazetemiz genellikle aynı yanıtları alıyor. Vatandaşların büyük bölümü AK Partli mevcut vekillerden memnun değil, önümüzdeki seçimlerde de aynı isimleri listede görmek istemiyor. Mevcut vekilleri seçimden seçime gördüklerini belirten vatandaşlar 2011 genel seçimlerine kısa bir süre kalmasına rağmen mevcut vekilleri hala göremediklerini belirterrek “Acaba kayıp mı oldular” şeklinde konuştular.
“VEKİLLERİN
SİMALARINI UNUTTUK”
12 Haziran 2011 genel seçimlerinin yaklaşması ile birlikte halkda kendisini yönetecek vekiller ile ilgili düşüncelerini sıralamaya başladı.
Süleyman Kara, (İşçi-35) vekillerin simalarını bile unuttuğunu, birçok sorunun olmasına rağmen kendisini temsil eden vekillere bu sorunları aktaramadığını ifade etti.
Vekillerden memnun olmadıklarını belirten Kara, vekillerin Kütahya için yatırım yapmadıklarını belirterek, vekillerin çalışmalarından memnun olmadığını özellike belirtti.
Mevcut vekillerin Kütahya için aktif bir siyaset yapamadıklarını savunan Kara; “Mevcut vekillerden memnun değiliz. Çalışmadılar. Yetenekli değiller. Halkın tercümanlığını yapamıyorlar. Biraz daha aktif siyasete yönelik insanlar olması lazım. Kütahya'a faydası olması lazım. Önce Kütahya'yı düşüneceğiz o konuda biraz daha milleytçi düşünmemiz lazım” şeklinde konuştu.

“MEVCUT VEKİLLERİ İSTEMİYORUZ”
AK Partili mevcut milletvekillerinin Kütahya'ya ve Kütahyaspora hiçbir katıkılarının olmadığını özellikle belirten Kütahyaspor Kulup Başkanı Ahmet Tekdemir, “Şunu açıklıkla belirteyim. Mevcut AK Partli vekiller, Kütahya'nın kalkınması ve gelişmesi yerine tam tersi hareket ederek Kütahya'nın ve Kütahyasporun gelişmesine engel olmuşlardır. Bunun içindirki ben mevcut vekillerin yeniden aday gösterilmesini kesinlikle istemiyorum” dedi.

'MEVCUT MİLLETVEKİLLERİNİN HİZMETLERİ YOK'
Kütahya milletvekillerinin tümünün değişmesi grektiğini üstüne basa basa dile getiren Murat Bişgin (İşsiz-40) mevcut milletvekilleri yerine daha donanımlı ve Kütahya'nın kalkınmasını sağlayacak kişilerin vekil olmasını istedi. Mevcut vekillerin Kütahya'ya hizmet getirmediklerini savunan ve Kütahya'nın gelişmesi için taze kana ihtiyaç olduğunu belirten Bişgin, şu açıklamalarda bulundu:
'Kütahya milletvekilleri hepsi gitmeli hiç bir tanesinin hizmetleri yok. Seçimden seçime vekilleri görüyoruz. 2011 genel seçimleri yaklaşmasına rağmen vekiller hala ortalarda göremiyoruz. Biz sorunlarımızı dinleyen ve sorunlarımıza derman bulacak vekiler istiyoruz. Mevcut vekillerimizi göremiyoruz ki sorunlarımızı anlatalım. Halkın sorunlarını bilen ve sorunlara çözüm bulan kişilerin vekil olması Kütahya'nın kalkınmasını sağlaycaktır.”

“SEÇİM ÖNCESİ VERİLEN SÖZLER UNUTULDU”
Zaim Bildik (Hamal-55), seçimlerden önce verilen sözlerin yerine getirilmediğini belirterek; “Kütahya'daki milletvekillerinin tamamı bir birleri ile dahi konuşmuyorlar. Seçim çalışmalarında verilen birçok vaat yerine getirimedi. Hizmet yok düşünen de yok zaten herkes şahsi menfaat peşinde.Tüm Kütahya milletvekilleri yeniden aday gösterilmemeli; çünkü Kütahya'ya hiç ama hiç faydaları olmadı taze kana ihtiyaç var' şeklinde konuştu

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com