Kayıp Başhekim bulundu

Kayıp Başhekim bulundu
Gümüşhane'de kaybolan başhekim ölü bulundu

Dün gece Trabzon'dan görev yeri ola Gümüşhane'nin Köse ilçesine giderken kaybolan ve kendisinden haber alınamayan Başhekim Dr. Sezgin Demir ölü bulundu. Yıllık izni için İataanbul'a giden Demir önce uçakla Trabzon'a gelmiş ardından da araçla Gümüşhane'ye yols çıkmıştı. Son olarak gece 23:00 sularında hastane personeliyle konuşan ve  ilçeye dönmek üzere yola çıktığını ve Zigana Dağı mevkisinde olduğunu bildiren Demir sabah göreve gelmeyince mesai arkadaşları endişelendi.

Ev ve cep telefonuna ulaşamayan arkadaşlarının haber vermesiyle Başhekim aranmaya başlandı. Yürütülen çalışma sonucu Demir'in cep telefonundan en son Torul ilçesindeki Köstere Deresi mevkisindeki baz istasyonunda sinyal alındığı tespit edildi. Gümüşhane Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ve jandarma ekipleri, Demir'in bulunması için söz konusu bölgede arama çalışması başlattı.

Köse İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Sezgin Demir’in yönetimindeki otomobil, Gümüşhane’nin İkisu köyü yakınlarında Harşit Çayı’nda bulundu. Başhekim Demir’in çaya uçan araçta hayatını kaybettiği belirlendi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com