Kayıp kızlardan biri Bursa'da bulundu

Kayıp kızlardan biri Bursa'da bulundu
Antalya’da eşinden ayrı yaşayan 46 yaşındaki Gönay İsem, Bursa’da üç ay önce kaybolan kızlarını ararken, kayıp kızlardan birinin Bursa’da koruma kararıyla bir yurtta kaldığını öğrendi.

10 yıl önce eşi M.S’den ayrıldıktan sonra 46 yaşındaki G.İ. Antalya’da yaşamaya başladı.

Maddi geçimsizlik sebebiyle kızları 18 yaşındaki N.S. ve 17 yaşındaki G.S'yi ayrıldığı eşinin Bursa’da yaşayan kardeşi Gül K’nın yanına gönderen Gönay İsem, kızlarından haber alamadığını söyledi.

Üç aydır Bursa’da lise öğrencisi iki kızının kayıp olduğunu belirten anne Gönay İsem, “Kızlarımla daha önce sürekli görüşürdüm. Herhangi bir problemleri yoktu, 3 ay önce evden çıkmışlar ve bir daha dönmemişler” dedi.

KAYIP KIZLARDAN BİRİ BURSA’DA BULUNDU

 17 yaşındaki G.S'nin çocuk savcısının talimatıyla devlet korumasına alındığı ve Bursa’da bir yurtta kaldığı öğrenildi. Ablası Necmiye’nin akıbeti hakkında ise emniyete henüz bir bilgi gelmezken, iki kızın da polis merkezlerine kayıp müracaatının olmadığı öğrenildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, geçen haziran ayında Çocuk Şube Müdürlüğü ve Merinos Karakolu’na yapılan müracaatın ardından yaşı küçük kızın koruma altına alındığını, ablasının ise ifadesinin alındıktan sonra serbest bırakıldığını söyledi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com