Kayıp kuaför yasak aşk kurbanı olmuş!

Kayıp kuaför yasak aşk kurbanı olmuş!
Mustafa A., karısı Seval A. ile aşk yaşayan kuaför Murat Kurul’u evinde bastı. Kurul’u önce feci şekilde döven Mustafa A., sonra ailenin kararıyla ayağına taş bağlayarak onu gölete attı.

Küçükçekmece’de 31 Mart 2011’de polise başvuran Murat Kurul’un ailesi oğullarının kayıp olduğunu bildirdi. Polis yaptığı çalışmalarda eşinden boşanan Kurul’un bir yardım çalışmasında engelli çocuğu bulunan Seval A. ile tanıştığını ve ikilinin kısa sürede arkadaşlıklarını ilerlettiğini belirledi.

Polis, Seval A.’nın Kurul’un ortadan kaybolduğu gece 155 Polis İmdat’ı aradığını ve “Kocamdan şiddet görüyorum” diye yardım istediğini tespit etti. Ancak sonra Seval A. şikâyetinden vazgeçti.

KOCASI YOKKEN EVE ALMIŞ

Bu ihbarın bir tesadüf olamayacağını düşünen dedektifler Seval A. ile birlikte kocası Mustafa A., babası Süleyman A., kardeşleri Ömer A., Eyüp A. ile annesi Ayşe A.’yı gözaltına aldı. Soruşturmada kocasının balığa gitmesini fırsat bilen Seval A.’nın sevgilisi Murat Kurul’u evine çağırdığı ancak erken eve dönen eşi Mustafa A.’nın her ikisini evde yakaladığı öğrenildi.

Seval A., dışarı kaçarak kendisini kurtarırken Mustafa A.’nın döverek bayılttığı Kurul’un aile meclisi kararıyla bir gölete atıldığı belirlendi. Daha sonra olay yerine giden şüpheliler Kurul’u çamura saplanmış çırpınırken buldu. Kurul’u çamurdan çıkaran ve ayağına taş bağlayan zanlılar onu bir kez daha gölete attı.

Mustafa A., ifadesinde karısını öldürmeme sebebini “Engelli çocuğumu annesiz bırakmak istemedim” diyerek açıkladı. Polis Küçükçekmece’deki gölette balık adamlar tarafından ceset aramasının başladığı açıkladı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com