Kayıp Zihinsel Engelli Genç Kütahya'da Bulundu!

Kayıp Zihinsel Engelli Genç Kütahya'da Bulundu!
Bilecik'in Bozüyük ilçesine bağlı Çokçapınar köyünde ikamet eden ve geçtiğimiz günlerde kaybolan zihinsel engelli genç Kütahya'da bulundu...

Bilecik'in Bozüyük ilçesine bağlı Çokçapınar köyünde ikamet eden ve geçtiğimiz günlerde kaybolan zihinsel engelli genç Kütahya'da bulundu.
Geçen hafta Salı Pazarı'nda 'Ablama gideceğim' diyerek babasının yanından ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan zihinsel engelli 25 yaşındaki Recep Bayraktar ailesine kavuştu. Kütahya'da bir aile tarafından bulunan zihinsel engelli genç ailesine teslim edildi.
Oğlunun bulunmasıyla büyük sevinç yaşayan baba Selim Bayraktar, 'Her yeri aradık, ama bulamadık. Ablasına da gitmemiş. Bulabilmek için çok gezdim. İstanbul'da oğlum vardı, izne çıkmıştı. Ondan telefon geldi, Recep Kütahya'daymış diye. Ben de hemen Kütahya'ya gittim. Orada karnını doyurup bakmışlar. Bulan aile hemen Recep'in abisini aramış ve kardeşiniz Kütahya'da demiş. Hemen gidip aldım. Bulan aileye çok teşekkür ederim. Oğluma kavuştuğum için çok sevinçliyim' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com