Kayıt Cihazı Lambaya Yerleştirilmiş!

Kayıt Cihazı Lambaya Yerleştirilmiş!
MHP'li Bülent Didinmez'in görüntülerinin lambanın içine yerleştirilen ses düzeneği ve kamerayla çekildiği ortaya çıktı.

Kaset skandalının ardından istifa eden Bülent Didinmez'e ait görüntülerin, imam nikâhlı olduğunu açıkladığı kadınla yaşadığı evin yatak odasındaki lambanın içine yerleştirilen ses düzeneği ve kamerayla çekildiği ortaya çıktı.

Mahrem görüntülerin yer aldığı kasetin ortaya çıkmasının ardından istifa eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez'e ait görüntülerin, imam nikâhlı olduğunu söylediği kadınla birlikte yaşadığı evin yatak odasında çekildiği ortaya çıktı. Didinmez ve kasetleri çıkan diğer 3 MHP'linin avukatlarından Süleyınan Ayhan, “Yatak odasına kadar girilebiliyorsa durumun vahametini siz düşünün” dedi..

Ayhan, Didinmez'e ait görüntülerin yatako dasında çekildiğini söyledi. Ayhan, görüntülerin ortaya çıkmasından bir ay önce Didinmez'in daha sonraki açıklamalarında imam nikâhlı eşi olduğunu söylediği kadın ile birlikte yaşadığı evin kapısının
zorlandığını fark ettiğini anlatarak, hatta bu nedenle evin anahtarının değiştirildiğini kaydetti.

LAMBAYA YERLEŞTİRİLMİŞ

Ayhan, Didinmez'in hırsızlık teşebbüsü zannettiği olayda eve girilerek, yatak odasındaki lambanın içine ses düzeneği ile kamera yerleştirildiğini, bunun ise kaset skandalının ardından anlaşıldığını ifade etti. Kaset skandallarına adları karışan diğer 3 MHP”linin de avukatlarından biri olan Süleyınan Ayhan, “Hırsızlık zannedilen bu olayda demek ki birileri eve girip, düzeneği koyabilmiş. Bu kadar korkusuzca davranabilmişler” dedi.

MHP'NİN DELİLLERİ

MHP'lilerin kaset soruşturmasını yürüten bilişim suçlarıyla görevli Ankara Cumhuriyet Savcısı'na MHP'li avukatlar tarafından sunulan deliller ortaya çıktı. Delillerin, Bahçeli'nin de işaret ettiği işadamı Faruk Bayındır'ın kredi kartından, kasetlerdeki görüntülerin yayınlandığı internet sitesinin kurulması için harcama yapıldığına ilişkin belgeler olduğu öğrenildi. Kredi kartı
harcamalarını gösterir belgeler savcılığa sunuldu. MHP'li avukatlar ayrıca MHP Genel Merkezi çevresinde dolaşan aracın görüntüleri ile bilgilerini de savcılıkla paylaştı.

HABERTÜRK

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com