Kaymakam Başoğlu'nun Okul İncelemesi!

Kaymakam Başoğlu'nun Okul İncelemesi!
Hisarcık Kaymakamı Seda Başoğlu, Merkez İlköğretim, Çok Programlı Lise, İmam Hatip Lisesi, Halk Eğitim ve Mesleki Eğitim merkezleriyle Halk Kütüphanesinde incelemelerde bulundu..

     Hisarcık Kaymakamı Seda Başoğlu, Merkez İlköğretim, Çok Programlı Lise, İmam Hatip Lisesi, Halk Eğitim ve Mesleki Eğitim merkezleriyle Halk Kütüphanesinde incelemelerde bulundu.
     Başoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yılmaz ile yaptığı okul ziyaretleri hakkında yaptığı açıklamada, okulların fiziki ortamlarını görmek, çocukların nasıl bir ortamda eğitim gördüklerini yerinde incelemek amacıyla incelemelerde bulunduğunu bildirdi.
     Okulların çok kötü durumda olmadığını gördüğünü, ancak ciddi sorunları bulunduğunu dile getiren Başoğlu, şöyle konuştu:
     ''Bazı binalar ve sıralar çok eski. Yenilenmesi gereken çok şey var. Yeni yapılmakta olan anaokulunu da gezdim. Orası gerçekten çok güzel olacak. Mekanı çok güzel. İyi bir çevre düzenlemesi yapılırsa orada çok güzel bir eğitim alanı oluşacak. Gezdiğim okullar içinde İmam Hatip Lisesi en bakımlı okul idi. Diğer okullardan spor salonunun bulunduğu Cumhuriyet İlköğretim Okulunda biraz dağınık oda ve sınıflar var. Burasının bakıma ihtiyacı var. Sadece İmam Hatip Lisesindeki kütüphaneyi gördüm. Diğer okullarda kütüphane görmedim. Kütüphanesiz okul olmaması lazım. Her okulda kütüphane şart. Halk Kütüphanesi ise ilçe adına çok güzel bir kütüphane. İnşallah kullanılıyordur.''
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com