Kaymakam Çorumluoğlu Orhanlar Köyü'nde..

Kaymakam Çorumluoğlu Orhanlar Köyü'nde..
KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU ALT YAPI ÇALIŞMALARANI YERİNDE İNCELEDİ

Kütahya'nın Pazarlar İlçesine bağlı Orhanlar Köyü kanalizasyon çalışmaları hızla devam ediyor.
İller Bankası yüzde 55 köy kalkınma payından ihaleye verilen Orhanlar köyü kanalizasyonu çalışmalarını Kaymakam İsmail Çorumluoğlu yerinde inceledi. Çorumluoğlu'na İl Genel Meclis üyesi Celal Çelik ve Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen üyeleri eşlik ettiler.
Orhanlar Köyüne birlik encümen üyeleri ile birlikte giden Pazarlar Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, burada yaptığı incelemeler sırasında vatandaşların sorunlarını da dinledi. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenen İlçe Kaymakam Çorumluoğlu ve beraberindeki birlik encümenleri Orhanlar Köyünden ayrıldı.
Yetkililer, 'İlçemize bağlı Orhanlar Köyünün kanalizasyon sorununun çözümü için çalışmalar devam ediliyor. İlçe Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu ve Köylere Hizmet Götürme Birliği encümeni Orhanlar Köyü Kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalar sırasında Kaymakamız Çorumluoğlu vatandaşların sorunlarını da dinledi. Orhanlar köyünün kanalizasyon sorununun çözümü için İller Bankası yüzde 55 köy kalkınma payı ve Kütahya İl Özel İdaresinin ayırdığı paylarla Köylere Hizmet Götürme Birliğimizce ihalesi yapılan Orhanlar köyü kanalizasyonunun 3750 metre'lik hattın boru, kazı hattının kazımı ve hattın döşeme işi 2009 yılı sonuna kadar tamamlanarak Orhanlar Köyümüz kanalizasyona kavuşacaktır' diye konuştular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com