Kaymakam Mehmet Sayın, köyleri geziyor

Kaymakam Mehmet Sayın, köyleri geziyor
Hisarcık Kaymakamı Mehmet Sayın, köylerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve yapılan çalışmaları incelemek amacı ile Yenipınar, Tokat, Karaağıl, Güldüren, Hamamköy, Yukarı Yoncaağaç ve Aşağı Yoncaağaç köylerini ziyaret etti.

İlk olarak Yenipınar köyüne giden Kaymakam Mehmet Sayın, burada köy halkı ile bir araya gelip, vatandaşların sorunlarını dinledi. Köy muhtarı Mustafa Yavuz’dan iki yıldır döşenmeyen köy meydanındaki kilitli parke taşlarının bir an önce döşenmesini istedi.


Daha sonra Tokat, Karaağıl, Güldüren, Hamamköy, Yukarı Yoncaağaç ve Aşağı Yoncaağaç köylerini ziyaret ederek köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Mehmet Sayın, “ Masa başında oturarak gözle görmedikten sonra vatandaşın sıkıntılarını dertlerini anlayamayız. Bu amaçla sizlerle tanışıp, sohbet etmek ve dertlerinizi dinlemek için daire müdürlerimizle birlikte buraya geldik. Soracağınız bir şey varsa dinlemeye hazırız” dedi.

Kaymakam Mehmet Sayın’ın köy gezilerine Garnizon Komutanı Ahmet Özenç, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, İlçe Müftüsü Mehmet Ceyhan, Özel İdare Müdürü Ahmet Erdoğan, Mal Müdürü Ali Ermiş, İlçe Hastanesi Müdürü İsa Gök eşlik etti. (VİK)


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com