Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı
Her ay Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe Başkanlığında yapılan Kaymakamlar toplantısı 3 Şubat Çarşamba günü Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.

Her ay Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe Başkanlığında yapılan Kaymakamlar toplantısı 3 Şubat Çarşamba günü Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.

İlin yönetim, ekonomik, sağlık ve sosyal yardım, kültür ve bayındırlık işleriyle ilgili işlerin ahenkli olarak yürütülmesi için alınması gereken en uygun tedbirler görüşülmek üzere Kaymakamların katılımı ile yapılan toplantıda ilk olarak 05.01.2010 tarihinde yapılan toplantıda görüşülen konular gözden geçirilerek değerlendirmesi yapıldı.
Daha sonra; Ağaçlandırma çalışmaları, Avrupa Birliği programlarından yararlanmak için hazırlanacak projeler, Kuzey Ege Kalkınma Ajansına verilecek projeler için hazırlık yapılması, Yardıma muhtaç vatandaşların yerinde tespiti ile yardım edilmesi, Tarım ürünlerinde çeşitliği sağlamak üzere yapılacak çalışmalara önder olunması, İl Özel İdaresi içme suyu, yol, gölet, sulama tesisi yapımı, yatırım programı ve yıllık çalışma programı ile ilgili görüşme, Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürlüğü'nün 03.11.2008 tarih ve 14796 sayılı Başarı Değerlendirme ve Seviye Tespit Sınavları ile Eğitim Araçları hakkındaki Genelgeleri ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün 05.01.2010 tarih ve 32753 sayılı Adres Kayıt Sistemi hakkındaki genelge görüşüldü.
Vali Şükrü Kocatepe Başkanlığında yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı Metin Selçuk, İl Özel İdare Genel Sekreteri Dr. Müh. Salih Akkaya, Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Yurdanur Asa ile Kaymakamlar katıldı.(İ:BOZ)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com