Kaynarca'dan magazincilere barış mesajı mı?

Kaynarca'dan magazincilere barış mesajı mı?
Eşi ve kendisini görüntüleyen magazincileri mektup yazarak Başbakan'a şikayet eden Kaynarca bir soru üzerine "Ben de magazin eklerini açıp okuyorum. Aynı gemideyiz" dedi...

Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu TV8'in ilgiyle izlenen programlarından 'Aramızda Kalsın'ın bugünkü konuklarından biri de Oktay Kaynarca'ydı.

Kaynarca, programda Türkiye'de beğendiği sanatçılar sorulduğunda şunları söyledi: "Selçuk Yöntem'in oyunculuğunu çok severim. Gençlerden Burak Özçivit'i çok beğeniyorum, kıvrak bir hamuru var. Beren'in duru bir oyunculuğu var, Kıvanç'ı ve Kenan'ı beğeniyorum. Gençlerin çoğu doğru yerden bakıyorlar. Oyuncularımızın en büyük eksiği yabancı dildir. O yüzden dünyada hep sekteye uğruyoruz, ayağımız tökezliyor. Gençler mutlaka mutlaka yabancı dil bilmek zorundalar."

Dünyada trend evlilik
 
Oktay Kaynarca Murat Boz'un boşanma haberi ile ilgili olarak, "Geleceği noktayı hesap edememiştir. Ünlü olmadan önce evlenmiştir. Şimdi dünyada trend ünlülerin evlenmesi yönünde. Aileye dönüş var. Evlilik hayranları küstürür fikri artık demode..."

Magazincilerle aynı gemideyiz

Eşi ve kendisini görüntüleyen magazincileri mektup yazarak Başbakan'a şikayet eden Kaynarca bir soru üzerine "Ben de magazin eklerini açıp okuyorum. Kesinlikle karşısında değilim. Sadece her şeyin düzeyli olmasından yanayım. Aynı gemideyiz" karşılığını verdi.
 Kaynarca zaman zaman yaptığı çıkışlar konusunda, rollerin etkisinde kalıp kalmadığını sorusuna, "Rollerin etkisinde kalırsak deliririz. Bizim rolün etkisinde kalma süresi ceketi çıkardığımız an biter. Yoksa doktora gitmek zorunda kalırız. Bazen sakin olmamız gereken yerde fevri davranıyoruz." dedi.

Üç çocuk istiyorum

Kaynarca çocuk sahibi olma konusunda, "Çocuk yapılacaksa durmamak lazım. Biz altı kardeşiz. Çok çocuklu evde büyümüş biriyim. Ben çocuk yapacaksam çok çocuk yaparım. Değişmeyecek fikrim üç çocuk fikridir. Ben de Başbakan gibi düşünüyorum, üç çocuk... Ben hayatımda hiç kimseye evlilik teklif etmedim. Eşimle hadi gidip evlenelim dedik, gidip evlendik" dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com