Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki:

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki:
Cenabı Allah Recep Tayyip Erdoğan diye bir delikanlı gönderdi. O söylediğiniz vesayet rejimini bu ülkeye layık görenler, iktidara gelenlere saygı göstermeyen envai çeşit hilelerle insanları faili meçhullerle öldürenler hesap vermeye başladılar

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, "Cenabı Allah Recep Tayyip Erdoğan diye bir delikanlı gönderdi. O söylediğiniz vesayet rejimini bu ülkeye layık görenler, iktidara gelenlere saygı göstermeyen, envai çeşit hilelerle insanları faili meçhullerle öldürenler hesap vermeye başladılar" dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Yaşar Bahçeci'nin Aşık Paşa Spor Salonu'nda düzenlediği proje tanıtım toplantısında konuşan Özhaseki, seçimlerin adeta bir milat ve mizan olduğunu ifade ederek, 2002 yılının bu milatlardan bir tanesine işaret ettiğini belirtti.

O yıldan sonraki AK Parti iktidarları zamanında ekonominin iyiye gittiğini anlatan Özhaseki, sağlık, eğitim, karayolları, havayolları ve her alanda iyi şeylerin olduğunu vurguladı. Bu sürede başka şeylerin de olduğunu dile getiren Özhaseki, şöyle konuştu:

"Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan itibaren bir vesayet rejimi vardı adeta. Yeraltında öbeklenmiş yılanlar, çiyanlar vardı bu ülkede. Sizler seçersiniz, iş başına getirirsiniz ama onlar çorap örmek için uğraşırlardı. Seçtiğiniz insanların iradesine saygı göstermezlerdi. Onları yok etmek için faili meçhuller işlerlerdi. İnsanları yok ederlerdi. Acımasızca bunu yaparlardı. İnsanları birbirine düşürürlerdi. İhtilal ortamı hazırlarlardı. Eski Başbakanların hepsi bunun farkında olduğu halde hiç kimsenin yüreği yetip de bunlara hesap soramazlardı. Rahmetli Özal çok iyi biliyordu ki, sokaktan geçen bir adam kendisini içeride vurmamıştı. Kartal Demirağ sokaktan geçen biri değildi. Erbakan'ı rahmetle anarız, hocamızdı. Ama, Susurluk'ta fasa fiso olmadığını o da biliyordu."

Herkesin yaşananları bildiğini ancak bir babayiğidin çıkıp da hesap soramadığını savunan Özhaseki, "Herkes biliyordu ama bir yiğit çıkıp da bunlardan hesap soramıyordu. Cenabı Allah Recep Tayyip Erdoğan diye bir delikanlı gönderdi. O söylediğiniz vesayet rejimini bu ülkeye layık görenler, iktidara gelenlere saygı göstermeyen, envai çeşit hilelerle insanları faili meçhullerle öldürenler hesap vermeye başladılar. Bunların hepsini biliyoruz biz. İşte ülkemizde böyle milat olan tarihler vardır" diye konuştu.

Türkiye için 1994 yılının da belediyecilik açısından bir milat olduğunu belirten Özhaseki, bu dönemden itibaren İstanbul, Ankara, Kayseri gibi kentlerde hizmetlerin geldiğini ve aydınlanmanın olduğunu kaydetti.

Muhabir: Abdullah Yıldiz
Yayınlayan: Hüseyin Doğru

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com