Kayseri'de Eskişehirliler rüzgarı esti

Kayseri'de Eskişehirliler rüzgarı esti
Eskişehir Dernekleri Federasyonu (ESDER) Kayseri Şubesi, Eskişehirliler gecesi düzenledi.

Eskişehir Dernekleri Federasyonu (ESDER) Kayseri Şubesi, Eskişehirliler gecesi düzenledi.
Manolya Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen Eskişehirliler gecesine Kayseri milletvekilleri Sadık Yakut ile Ahmet Öksüzkaya, Yozgat Emniyet Müdürü Ekrem Nalcı, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve yönetim kurulu üyeleri ile Kayseri'de yaşayan çok sayıda Eskişehirli katıldı. Misafirlere yöre yiyeceklerinden çiğbörek ikram
edilirken, bölgeye has oyunlar sergilendi.
Gecede bir konuşma yapan ESDER Kayseri Başkanı Alaattin Hoşgören, misafirlere derneğin etkinliklerinden bahsederken, TBMM Başkan Vekili ve AK Parti Kayseri Milletvekili Sadık Yakut ise, Eskişehirspor-Kayserispor karşılaşmasını değerlendirerek, 'Hak edenin, dostluğun kazanmasını arzu ediyoruz' dedi.

'BİZİM TARAFTARIMIZ AVRUPA'YA AÇILDI, SIRA BİZDE'
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal da, Galatasaray karşılaşması sonrasında Eskişehirspor taraftarları için Avrupa'da gazetelerde çıkan haberleri değerlendirerek, 'Bizim taraftarımız Avrupa'ya açıldı, artık sıra bizde' diye konuştu.
Eskişehirspor takımında yabancı kontenjanını zorlamayarak yerli oyunculara sürekli öncelik tanındığının altına çizen Ünal, 'Eskişehir kulübü altyapı sorununu çözmüş büyük bir taraftara sahiptir. Yabancı kontenjanını zorlamayarak kendi oyuncusuna sahip çıkan bir anlayış ile 3. Lig'de, Süper Lig'de desteğini esirgemeyen taraftarımızın Avrupa'da da beraber olacağımızı düşünüyorum' dedi.
Teknik Direktör Rıza Çalımbay ise, Kayserispor-Eskişehirspor karşılaşmasını değerlendirerek, iki takım için önemli olan bu maçta dostluğun kazanmasını istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com