Kaza yaptım diye aramıştı!

Kaza yaptım diye aramıştı!
20 gün önce kaza yaptıktan sonra cep telefonu mesajıyla ailesinden yardım isteyen, daha sonra kendisinden bir daha haber alınamayan kişi tüm aramalara rağmen bulunamadı

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Kaymakam Muhittin Pamuk, 20 gün önce kaza yaptıktan sonra cep telefonu mesajıyla ailesinden yardım isteyen, daha sonra kendisinden bir daha haber alınamayan kişinin bulunmasına yönelik karadan ve denizden gerçekleştirilen arama çalışmalarının sona erdiğini bildirdi.

Antalya'da yaptığı iş görüşmesinin ardından 8 Eylül'de Mersin'in Anamur ilçesine giderken ailesine cep telefonuyla mesaj gönderen ve kaza yaptığını belirterek yardım isteyen Mehmet Nas'ın (34) bulunması için yapılan çalışmalardan sonuç alınamadı.

Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk, bölgede karadan ve denizden yapılan arama çalışmalarında olumlu bir sonuca ulaşamadıklarını, kişinin "kayıp" olarak kayıtlara geçtiğini bildirdi.

Mehmet Nas'ın ailesine gönderdiği cep telefonu mesajının ardından, Nas'a ait 33 SD 954 plakalı otomobilin D400 karayolu Yakacık köyü yakınlarında, yoldan 25 metre aşağıda bulunduğunu hatırlatan Pamuk, "Adli tahkikat sürüyor. Bu konuda ayrıntılı bilgi veremiyorum. Ancak şahsın ailesine mesaj yoluyla belirttiği bölgede olduğuna dair bir veriye rastlanmadı" dedi.

Mehmet Nas, 8 Eylül'de Mersin'deki ailesine cep telefonuyla "Kaza yaptım. Ayağım kırık. Ağacın altındayım" ve "Burası karanlık. Beni kurtarın. Anamur'a 30 kilometre mesafedeyim" diye mesaj göndermiş, daha sonra Nas'tan bir daha haber alınamamıştı. Jandarma ekiplerinin ertesi gün bölgede yaptığı arama çalışmalarda Nas'a ait otomobil bulunmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com