KAZANÇ GÜNLERİ BAŞLIYOR!

KAZANÇ GÜNLERİ BAŞLIYOR!
30 MAYIS'A KADAR DEVAM EDECEK OLAN “KÜTAHYA ALIŞVERİŞ GÜNLERİ 2011” ETKİNLİKLERİ, 30 NİSAN 2011 CUMARTESİ YAPILACAK KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLIYOR.

30 MAYIS'A KADAR DEVAM EDECEK OLAN “KÜTAHYA ALIŞVERİŞ GÜNLERİ 2011” ETKİNLİKLERİ, 30 NİSAN 2011 CUMARTESİ YAPILACAK KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE BAŞLIYOR.
“Kütahya Alışveriş Günleri” başlıyor. Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın organizasyonunda, Kütahya Valiliği, Kütahya Belediyesi, Dumlupınar Üniversitesi işbirliğinde, 30 Nisan-30 Mayıs 2011 tarihleri arasında “Kütahya Alışveriş Günleri” etkinlikleri düzenlenecek.
Katılımcı işletmeler tarafından yoğun ilgi gören “Kütahya Alışveriş Günleri 2011” etkinlikleri ile Kütahya'da ticari hayatın canlanması ve halka indirimli fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı sağlanması amaçlanıyor.
30 Nisan 2011 Cumartesi günü (yarın) saat 17:00'de, Belediye İşhanı önünden il protokolü, katılımcı işletme temsilcileri, KÜTSO üyeleri ve halkın katılımında gerçekleştirilecek kortej yürüyüşü ile başlayacak Kütahya Alışveriş Günleri, Kütahya'nın bazı mahallelerinde ve Sevgi Yolu üzerinde gerçekleştirilecek etkinliklerle 30 Mayıs 2011 tarihine kadar devam edecek.
Yarın akşam saat 21:00'de ise Valilik önünde Kültür Bakanlığı sanatçılarından oluşan Türk Halk Müziği konseri ve hemen ardından havai fişek gösterisi düzenlenecek.
Geleneksel hale getirilerek her yıl ilimizde düzenlenmesi planlanan Alışveriş Günleri organizasyonunun, katılımcı işletmeler ile tüketicileri buluşturan ve 30 gün devam edecek kazanç günleri olması bekleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com