Kazım ve Tekke G.Saray'da!

Kazım ve Tekke G.Saray'da!
Kazım ve Fatih'in Galatasaray'a transferinde Polat'ın Yıldırımlar'a tek telefonu yetti...!

F.Bahçeli Kazım ve Beşiktaşlı Fatih Tekke'nin işini Polat'ın bitirdiği öğrenildi. Başkanlar düzeyindeki görüşmede Polat'ın Aziz Yıldırım'la Yıldırım Demirören'i arayarak telefon konuşmasıyla ikna ettiği belirtildi.

İŞ BAŞA DÜŞTÜ TELEFONA SARILDI
Futbol takımının aldığı kötü sonuçlar yüzünden neredeyse 'olağanüstü kongre' ortamı yaşanan Galatasaray'da başkan Adnan Polat burnundan soluyor. Ekonomik anlamda yaptıkları iyi işlerin alınan skorlar yüzünden bir türlü görülmediğinden dert yanan başkan, sonunda transfere el koydu. Önceki gün ilk defa Habertürk'te patlayan Fatih Tekke ve Colin Kazım'ın transfer haberlerinde Polat'ın parmağı bulunduğu ortaya çıktı. Başkanlar düzeyinde harekete geçen Polat'ın Aziz Yıldırım ve Yıldırım Demirören'i arayarak iki futbolcuyu sıkı pazarlıklar sonucunda Sarı-Kırmızılı takıma kazandırdığı ifade edildi.

'BİZE KARŞI OYNATMAYIN AMA...'
Kazım Kazım'ın Fenerbahçe'yle Fatih Tekke'nin de Beşiktaş'la problem yaşamasını fırsat bilen Polat'ın başkanlar düzeyinde transfer harekâtında ilginç konuşmaların da yaşandığı belirtildi. Aziz Yıldırım'ın Kazım Kazım'ın transferine onay verirken, “Bize karşı oynatmayacaksanız veririm” şartını öne sürdüğü belirtilirken bu durum için Polat'ın söz vermediği öne sürüldü. Yıldırım Demirören'in de yine Polat'a, “Biz Fatih'i kullanmayı çok istiyorduk. Onu severek de getirdik ama kısmet değilmiş. Bari siz faydalanın” ifadelerini kullandığı vurgulandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com