Kcetaş’tan Yaz Kursu

Kcetaş’tan Yaz Kursu
Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. her yıl olduğu gibi bu yıl da personel çocuklarına yönelik yaz kursu düzenledi. KCETAŞ’ın futbol ve yüzme branşlarında düzenlediği yaz kurslarına 116 kursiyer katıldı.

KAYSERİ - Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. her yıl olduğu gibi bu yıl da personel çocuklarına yönelik yaz kursu düzenledi. KCETAŞ’ın futbol ve yüzme branşlarında düzenlediği yaz kurslarına 116 kursiyer katıldı.

Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte personel çocuklarının boş vakitlerini en güzel şekilde değerlendirmeleri için bir kurs düzenlediklerini söyleyen KCETAŞ Genel Müdürü Şadi Büyükkeçeci şunları söyledi: “Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda yaz kurslarımızı 2 branşta açtık. Yüzme branşında 73 kursiyerimiz Mehmet Koltuk ve Gökhan Mollaoğlu hocalarımız nezaretinde, futbolda 43 çocuğumuz ise Dündar Güngör hocamızın gözetiminde çalışmalarını sürdürmektedirler. Amacımız personel çocuklarımızın yaz tatillerini en verimli ve sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayarak onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmaktır. Bu şekilde çocuklarımızın yeteneklerini de keşfediyoruz. Aynı zamanda futbol ve yüzme branşlarının altyapısına yetenekli sporcularımızı kazandırmaktayız. Yüzme branşında çok yetenekli çocuklarımızın olduğunu gördük ve yüzme takımı oluşturduk. Kayseri 1.liği, 2,liği gibi 50 ye yakın derece elde ettik.” dedi.

Yüzme öğretmeni Mehmet Koltuk ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kayserimizin nezih kurumlarından olan KCETAŞ’ın personel çocuklarına yönelik gerçekleştirdiği bu tür sportif etkinlikler gerçekten çok güzel. Havuzumuz Türkiye`deki 3 önemli havuzdan birisi. Tam olimpik bir havuz olup Sağlık Bakanlığı tarafından sürekli tahlilleri yapılarak kontrol edilmekte ve temizliği yapılmaktadır. Sağlık açısından oldukça hijyendir. Velilerimizin bu konuda endişe etmelerine gerek yoktur.”dedi. Futbol antrenörü Dündar Güngör ise çocukların vakitlerini boşa geçirmemeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için herhangi bir spor dalına aileleri tarafından yönlendirilmeleri gerektiğini söyledi.

Yüzme branşındaki kursiyerler çalışmalarını Kadir Has Spor Kompleksinin bulunduğu olimpik yüzme havuzunda sürdürürken, futbol branşındaki kursiyerler Elektrikspor halı sahasında çalışmalarını sürdürüyorlar.

Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com