KCK'dan 'sivillere saldırın' talimatı!

KCK'dan 'sivillere saldırın' talimatı!
KCK'ya yönelik operasyonlarda ele geçirilen belgelerdeki talimatlar kanınızı donduracak

PKK'nın çatı yapılanması KCK'ya yönelik operasyonlarda ele geçirilen belgelerdeki talimatlar tüyleri ürpertti. KCK'lılar eylemlerde kadınların ön plana çıkması ve polis panzerlerinin altına girerek ölmelerini isteniyor. "Tutuklanmaktan korkmayın. Mahalleleri savaş alanına çevirin..."

KCK'nın hain planlarına ulaşıldı... KCK toplantılarında 2011, sokak eylemlerinin ve şiddetin artacağı yıl olarak belirlendi... KCK İstanbul Yürütme Kurulu, Beyoğlu'nda yapılması planlanan bir eylemde kadınların ön plana çıkmasını, polis panzerlerine saldırmasını, panzerlerin altına girmesini ve ölmesini istedi. Kadınların ölmesi ile "Haklılığımız artacaktır." denildi.

"ŞEHİR VE SOKAKLARDAKİ EYLEMLERİ ARTTIRIN"

Şiddetin sürekli olarak artırılmasının istendiği talimatlardan birinde, "Tutuklanmaktan korkmayın. Şiddet eylemlerini artırın. Yakında devrim olacak. Cezaevlerini boşaltacağız." ifadeleri yer aldı. Bir başka emirde ise PKK'nın kırsal alanda baskınlar düzenlediği dönemlerde şehir merkezlerinde de sokak eylemlerinin artırılması istendi. Çalışmalar sırasında sivil itaatsizlik eylemlerinin talimatının KCK tarafından verildiği ortaya çıkarıldı. Örgüt tarafından BDP'li belediyelere ölen teröristler için siyah bayrak asılması talimatı verildiğine dair belgeler de bulundu.

"SULTANGAZİ'Yİ SAVAŞ ALANINA ÇEVİRELİM"

Önceki gün düzenlenen operasyonla gözaltına alınan KCK'lılarla ilgili çarpıcı bir ses kaydı ortaya çıktı. Operasyon öncesi polisin mahkeme kararıyla yaptığı ortam dinlemesini Kanal D televizyonu yayınladı. Habere göre BDP Sultangazi İlçe Başkanlığı binasındaki toplantıda, yönetici olduğu anlaşılan 'X' şahsı ile Şehmus K. eylem planları yapıyor. Örgüt üyelerinin de bulunduğu toplantıda Şehmus K., Sultangazi'yi savaş alanına çevirmeyi öneriyor.

Bunun üzerine 'X' şahsı yapılacak eylemlerin İstanbul geneline yayılması gerektiğine dikkat çekiyor. Karşılıklı fikir alışverişiyle geçen toplantıda Şehmus K., "Bizi yeterince rahatsız eden devlete karşı sessiz kalamayız. Biz de rakiplerimizi ezelim."sözlerini sarf ediyor. İleriki tarihlerde yapılacak eylemlere dair planlarını da açıklayan 'X' şahsı, "Burada, Sultangazi'de dört mahalleyi, Esentepe, Gazi Mahallesi, bir de İsmet paşa'yı savaş alanına çevirelim. Çok fazla kişi olmasına gerek yok, 10 kişi İsmet paşa'yı savaş alanına çevirmeli." şeklinde konuşuyor.

BAŞARILILAR TEŞVİK EDİLECEK

Eylemlerde başarılı olan mahallelerin tebrik edilerek teşvik edilmesi gerektiğini belirten 'X' şahsı, sadece Sultangazi'de değil, 34 ilçede de bu tür organizasyonlar yapılması gerektiğini söylüyor. Toplantının son bölümünde ise 'X' şahsı, pazar günü 8.30'da Sultangazi'nin 4 mahallesinde yapılacak eylemlerin Roj TV'ye haber verilerek alt yazı geçirilmesi gerektiğini kaydediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com