Keçeli : "Ben olsaydım..."

Keçeli : "Ben olsaydım..."
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Metin Keçeli açıklamalar yaptı.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Metin Keçeli, Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul toplantısında konuşan Murat Aksu, Hasan Arat ve Fikret Orman'ın güzel eleştirilerde bulunduğunu söyledi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulu adına eleştirilere yanıt veren Keçeli, yönetim kurulunun uygulaması gereken yöntemler olduğunu belirterek, "Bazı üyeler buna değindi. Üyeler eleştiride de bulundu. Ana temanız maddi durum oldu. Eleştiriler oldu. Kimisi şahıslara yönelikti. Yol gösterecek, Beşiktaş'ın nasıl daha iyi olacağının konuşulmasını isterdim. Değinen arkadaşlar oldu. Özellikle Murat Aksu, Fikret Orman ve Hasan Arat güzel eleştiriler yaptılar. Ben olsaydım daha fazlasını söylerdim. Bunu da inkar etmiyorum" diye konuştu.

"Yarın 25 Mart'ı konuşalım"

Metin Keçeli, artık seçimli genel kurula gittiklerini ve bunun konuşulması gerektiğini dile getirdi.

Toplantıda bulunan yönetim kurulunun kongre kararı aldığını kaydeden Keçeli, şöyle konuştu:

"Bu andan itibaren mali kongrenin bitiminde geçerli olmak üzere yönetim kurulu istifaları sunmuştur. Sizlerin önüne çıkıp, hesap vermeyi başardıktan sonra görevi teslim etmek durumunda kalmıştır. İbra edersiniz, etmezsiniz. Bunu fazla önemsemiyorum. Sizler Beşiktaş'ın menfaatlerini en iyi düşünecek insanlarsınız. Seçkin bir üye topluluğu var. Yığınak oylarla yönlendirilmiş değil. İbra edilir edilmez, zaten kongre kararı aldık."

Üyelerin hiçbir şekilde ibra konusuna takılmamasını isteyen Keçeli, "Yarın 25 Mart'ı düşünelim. Yaptıklarımız oldu, yapamadıklarımız oldu. Bundan dolayı sizden özür diliyorum. Bugün kongre bitecek. Sizden ricam, bugün kaliteli bir kongre yapmak. 25 Mart'ın düşünülerek yeni Beşiktaş'ın yola koyulması gerektiğine inanıyorum. Sizlerin en doğru kararı vereceğine inanıyorum. Bizlerin Beşiktaşlılığı bitmez. Arkadaşlarım adına konuşuyorum. Yanlış mı olur, bilmiyorum. Ama hakkınızı helal edin. Görevimizi yaptık gidiyoruz" diye konuştu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com