Keçeli'den Karadeniz'e : "Hırsı aklının..."

Keçeli'den Karadeniz'e : "Hırsı aklının..."
Beşiktaş Kulübü'nün İkinci Başkanı Metin Keçeli, eleştirilere yanıt verdi.

Beşiktaş'ta Pazar günü yapılacak mali kongre ve Başkan Yıldırım Demirören'in TFF Başkan adayı olması, kulübün ekonomik yapısının ön plana çıkmasına neden olurken, bu durum siyah-beyazlı kulübün 1 numaralı gündemi olmaya devam ediyor.

Son günlerde iyice ortaya çıkan ve Divan Başkanı Yalçın Karadeniz'in eleştirilerine maruz kalan istifa eden yönetimin 2. başkanı Keçeli, Karadeniz'in eleştirilerine yanıt verdi.

"BEŞİKTAŞ TÜZÜĞÜ NE DİYORSA BİZ ONU YAPIYORUZ"

Keçeli, "Hırsı aklının önüne geçiyor üzülüyorum. Bizim ya da benim arkadaşlarımın Beşiktaş'ı ele geçirme gibi bir planı yoktur ve asla olmayacaktır. Beşiktaş tüzüğü ne diyorsa biz onu yapıyoruz. Benim de olağanüstü seçim kongresine kadar kulüp başkanı olma gibi bir hedefim ve arzum da yok. Kitap ne yazıyorsa ben ve arkadaşlarım onu yapıyoruz. Asla ve asla hiç bir hesabın içerisinde değiliz. Tek bir amacımız vardır, olağanüstü kongreye kadar Beşiktaş'ta çalışmaktan onur duyacağız. Sonra da bu şerefli koltukları kim seçildiyse ona devredeceğiz. Bunun dışında hiç bir düşüncemiz bulunmamaktadır" şeklinde konuştu.

KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

Bu arada dün yönetim kurulunun da istifa kararı alması sonucu oluşan bu şablon gereği ortaya çıkan durumdan ötürü, kulüp yönetimini olağanüstü kongreye kadar taşıyacak olan Metin keçeli başkanlığındaki yönetim kongre tarihlerini de belirledi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre Beşiktaş'ın olağanüstü seçimli kongresinin ilki 18 Mart'ta 2012'de, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 25 Mart 2012'de çoğunluğa bakılmaksızın yapılacak.

Metin Keçeli kongre tarihi ile ilgili ilanın da medyada yakında yer alacağını söyledi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com