Kediciklerine Laf Atan Arınç'a Sert Çıktı: "Şeyin şey yapıyorsa..."

Kediciklerine Laf Atan Arınç'a Sert Çıktı: "Şeyin şey yapıyorsa..."
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın sözlerine Adnan Oktar’dan yanıt gelmeye devam ediyor. Oktar sert konuştu.

Bülent Arınç dün katıldığı Uluslararası Hz. Üftade Sempozyumu'nda isim vermeden Adnan Oktar ve televizyon programını eleştirmişti.

Arınç’ın sözlerine Adnan Oktar’dan sert cevap geldi. Kızların artık canlı yayına çıkmayacağını söyleyen Oktar, A9 kanalında bu kez erkeklerle yaptığı programda Bülent Arınç’ı ağır sözlerle eleştirdi.

Oktar programda, "Adamın şartlarına bak ya… İnanılır gibi değil. Genç kızlar gülmeyecek, inşallah maşallah demeyecekler. Dekolte giymeyecek, dekolte giymek edepsizliktir. Biz neyin edepsizlik, ahlaksızlık olduğunu iyi biliriz Bülent! Beni konuşturma dedi.

"Kedicikler diye hitap edebiliyor. Bana hitap et bana. Bülent! Bana hitap edeceksin. İsmimle! Tabi şeyin şey yapıyorsa! İnşallah.."

“Bizim sorunlarımız yok, acayip güçlüyüz Bülent! Elinden geleni de ardına koyma” ifadelerini kullanan Adnan Oktar sözlerine şöyle devam etti:

“Türkiye modeline bak adamın yahu! Bizim hükümete zarar gelmesin diye yaptığımız gayretlere bak. Değil mi? Biz Ak Partililer moderndir diyoruz. Dekolte de giyer. Neşelidir. Hanımlar da istediği gibi konuşur, güler. Erkeklerle de konuşur. Kimse karışamaz. özel olarak Ak Parti'yi güzel göstermek için yapılan bir jest bu. Kim meraklısı bunun? Seni kurtarmak için yapıyorum. Komünistler senin iflahını keserdi biz olmasak. Komünistlerin elinden seni alan biziz. Öyle gevrek gevrek konuşamazsın. Seni sokağa çıkaramayacak hale getirirlerdi komünistler.”

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com